جشنواره اینترنتی دفترهای دوران مدرسه

0

به گزارش «فارسی مچ» با قرار گرفتن در آستانه بازگشایی مدارس، جشنواره”دفترهای دوران مدرسه”، از دانش آموزن جدید و قدیمی علاقه مند، برای شرکت در برنامه ای جداب و مفرح دعوت کرد.
جشنواره دفترهای دوران مدسه، عنوان جشنواره مفرح است که به همت بسیج دانش آموزی  در حال برگزاری است و برای شرکت در آن، از همه علاقه مندان، اعم از دانش آموزان در حال تحصیل تا قدیمی های دوران دبستان، دعوت شده تا آثار خود را به دبیر خانه ارسال کنند.
یکی از بخش های جشنواره، ارائه  یک جمله پیامکی در رابطه بازگشایی مدارس است. علاقه مندان برای شرکت در این بخش، می توانند جمله  پیامکی خود را به شماره ۶۶۰۰۰۰۰۲۰ ارسال کنند.
بخش دوم جشنواره خاطره نویسی است که در دو بخش خاطره اولین روز حضور در مدرسه برای پسران واولین روز حضور برای دختران برگزار خواهد شد.
بخش دیگر جشنواره رانیز ، موضوعات حاشیه ای جذاب، همانند “خاطرات قهر و آشتی ها، بیشترین میزان دوستی ها، شیطنت های خطرناک، بالاترین معدل ها، صمیمی ترین هم کلاسی ها، صمیمی ترین معلم ها و بهترین عکس های دوران تحصیل” تشکیل می دهند.

به گزارش فارسی مچ، علاقه مندان به این بخش ها نیز می توانند آثار تولیدی خود را به آدرس های info@beest.ir و topstudent20@gmail.com ایمیل نمایند.
مهلت ارسال آثار تا ۱۰ مهرماه می باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.