جزئیات جشنواره وبلاگ نویسی گرگان

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ مقررات و نحوه شرکت در جشنواره وبلاگ نویسی گرگان تشریح شد.

شبیر دائمی روز دوشنبه گفت: علاقه مندان برای شرکت در جشنواره باید محورهای بیان شده شامل محورهای فرهنگی و گردشگری، توسعه پایدار گرگان، ورزش گرگان، چهره ها، نامه ای به شهردار یا اعضای شورای شهر را مد نظر قرار دهند.
وی افزود: وبلاگ های شرکت کننده در جشنواره از لحاظ محتوا و فرم، باید تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و مطالب باید از سوی نویسنده وبلاگ تولید شده باشد.
دائمی تصریح کرد: مطالب ارسالی می تواند در قالب گزارش، تحلیل، دلنوشته، خاطره و … باشد.
دبیر سومین دوره جشنواره وبلاگ نویسی گرگان با بیان این که هر فرد فقط می تواند با یک وبلاگ در مسابقه شرکت کند، تعداد آثار ارائه شده برای شرکت در جشنواره را حداقل یک و حداکثر پنج اثر دانست و افزود: آثار مذکور می ­تواند مربوط به یک موضوع و یا هر پنج موضوع ذکر شده باشد.
دائمی در ادامه تصریح کرد: نوآوری و خلاقیت در آثار تولید شده، ارتباط کامل مطلب با موضوعات جشنواره، تولیدی بودن آن، محتوای غنی، ایجاز در نوشتار، استفاده از تصویر یا تصاویر مرتبط، گرافیک مناسب وبلاگ، قابل دسترس بودن مطالب در بازه زمانی کوتاه، تعداد بازدیدها، پویایی نظرات، نبود غلط تایپی و املایی، به روزرسانی مستمر و منظم وبلاگ، در ارزیابی داوران مد نظر خواهد بود و شرکت فرد در جشنواره به منزله پذیرش قوانین، رقابتی بودن جشنواره و احترام به نظر هیئت داوران است.
وی گفت: سه داور انتخاب شده از سوی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری گرگان و دبیرخانه جشنواره برای قضاوت و ارزیابی آثار و شفاف سازی بیش از پیش کار، روزهای آینده معرفی خواهند شد.
دائمی در پایان گفت: آثاری مورد ارزیابی قرار می گیرند که در فاصله زمانی اول فروردین ۹۲ تا ۱۴ شهریور ۹۲ تولید شده باشند و مطالب تولید شده در خارج از بازه زمانی مذکور، در مرحله داوری جشنواره شرکت داده نخواهد شد و کلیه آثار تولید شده نیز باید در صفحه اول وبلاگ افراد شرکت کننده به نمایش گذاشته شود.
علاقه مندان به شرکت در این جشنواره تا ۱۳ شهریور ۹۲ فرصت دارند با مراجعه به وب سایت جشنواره به نشانی www.gorganblog.ir و اطلاع از قوانین در نظر گرفته شده، با ثبت مطالب مرتبط با موضوعات جشنواره در این رقابت شرکت کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.