ثبت نام هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی تا ۱۵ شهریور ماه ادامه دارد

0

به گزارش «فارسی مچ» مجید عبدالهی دبیر این جشنواره با اشاره به استقبال خوب وبلاگ نویسان از این جشنواره، آخرین مهلت ثبت نام در جشنواره را ۱۵ شهریور ماه ۱۳۹۲ اعلام نمود و افزود این زمان به هیچ وجه تمدید نخواهد شد.

وی با اشاره به داوری همزمان وبلاگ های ثبت نام شده افزود با توجه به اینکه فرصت برگزاری جشنواره امسال محدود بود و با عنایت به اینکه علاقه مندان برای ساخت و ایجاد یک وبلاگ ناب باید وقت کافی را در اختیار داشته باشند بر آن شدیم تا تمامی فرصت ممکن را به بخش ثبت نام اختصاص دهیم و همزمان با آن با بهره گیری از دو گروه متخصص در زمینه محتوایی و فنی، بحث داوری را همزمان با ثبت نام پیش ببریم.
عبدالهی با اشاره به جوایز نفیس در نظر گرفته شده برای دو بخش ملی و بین المللی افزود انشاءالله در روز اختتامیه به هشت نفر از وبلاگ نویسان ملی و سه نفر از وبلاگ نویسان بین المللی جوایز نقدی ارزشمندی اهدا خواهیم نمود.
یادآور می شویم هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی امسال به همت ناحیه مقاومت بسیج حضرت ولی عصر (عج) و با همکاری سایت فارسی مچ برگزار می گردد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در جشنواره می توانند به سایت های www.valiasr.ghasam.ir و www.farsimatch.ir مراجعه نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.