تمدید مسابقه دلنوشته دفاع مقدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مهلت ارسال آثار فراخوان دلنوشته با محوریت دفاع مقدس تا پانزدهم شهریور تمدید شد.

اصغر رضوانی مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت با اعلام این خبر گفت:به دلیل استقبال مردم از این فراخوان و درخواست های تلفنی برای تمدید زمان فراخوان،مهلت ارسال آثار به مدت ۲ هفته تمدید شد و علاقمندان می توانند با مراجعه به وب سایت باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت به نشانی www.iranhdm.ir آثار خود را تا نیمه شهریور ماه ارسال نمایند.

وی اظهار داشت: تا کنون بیش از دویست اثر ارسال شده است که عمده آثار ارسالی طی سه هفته اخیر بوده است و کار بررسی آثار از هفته اول شهریور ماه آغاز می شود و آثار ارسالی که در مدت زمان تمدید شده دریافت خواهند شد در نوبت بررسی قرار می گیرند.

شایان ذکر است : طی مراسمی در هفته دفاع مقدس به ۳۰ اثر برتر کمک هزینه سفر زیارتی اهدا می شود.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.