برندگان مسابقه کتابخوانی گنبد کبریا

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مسابقه کتابخوانی «گنبد کبریا» در سالروز ولادت ثامن‌الحجج(ع) برگزیدگان خویش را در سه بخش کمک ‌هزینه سفر عمره مفرده، عتبات عالیات و پلاک طلا شناخت.

برگزیدگان مسابقه کتابخوانی «گنبد کبریا» همزمان با میلاد خجسته امام رضا(ع) طی مراسم قرعه‌کشی مشخص شدند، این مراسم با حضور مدیران مسئول برخی خبرگزاری‌ها، نمایندگان بیوت مراجع عظام تقلید، مدیران شبکه‌های ماهواره‌ای ثامن و بقیع و نیز جمعی از طلاب و فضلای حوزه علمیه و فعالین فرهنگی در دفتر ستاد سوگواره گنبد کبریا برگزار شد.

بر اساس این گزارش، تعداد کل شرکت کنندگان در مسابقه ۷۰۲۵ نفر بود که از این تعداد ۱۱۷۴ نفر پاسخ صحیح را ارسال کردند که ۵ نفر از برگزیدگان کمک هزینه عمره به ارزش یک میلیون تومان دریافت کردند و کمک هزینه سفر زیارتی عتبات عالیات به ارزش ۵۰۰ هزار تومان به چهل نفر تعلق گرفت.

به گزارش فارسی مچ، همچنین اسامی برندگان پلاک طلا از اینجا قابل مشاهده است که ستاد سوگواره گنبد کبریا پس از اعلام نتایج برندگان مسابقه توسط پایگاه اطلاع رسانی مسابقه با برندگان تماس گرفته و هماهنگی‌های لازم را جهت تحویل جوایز به برندگان را انجام خواهد داد.

مسابقه گنبد کبریا با هدف فرهنگسازی کتاب و کتابخوانی و در محکومیت سالروز واقعه تخریب قبور ائمه بقیع در هشتم شوال به دست وهابیت برگزار ‌شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.