ارسال ۲۱۰ اثر به مسابقه دلنوشته ادبیات ایثار و مقاومت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس از ارسال ۲۱۰ اثر به دبیرخانه مسابقه «دلنوشته» با موضوع ادبیات ایثار و مقاومت و تجلیل از برگزیدگان این مسابقه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس خبر داد.

اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس درباره جشنواره «دلنوشته»، بیان داشت: باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت با هدف ترویج فرهنگ گرانسنگ ایثار و مقاومت و تولید ادبیات مرتبط با این فرهنگ چندی پیش اقدام به برگزاری مسابقه «دل‌نوشته» کرده بود که ۱۵ مرداد مهلت ارسال اثر به این جشنواره به اتمام رسید.

وی اضافه کرد: در فراخوان این مسابقه اعلام شده بود که این دلنوشته‌ها نباید برگرفته از کتاب و متون باشند و در فضای مجازی هم منتشر نشده و کمتر از ۱۵۰۰ کلمه باشند که طی زمان اعلام شده حدود ۲۱۰ دلنوشته به باغ موزه دفاع مقدس ارسال شد.

رضوانی ادامه داد: از میان ۲۱۰ دلنوشته ارسال شده به باغ موزه دفاع مقدس از ۳۰ دلنوشته برتر طی مراسمی در هفته دفاع مقدس با اهدای کمک هزینه زیارتی تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه دلنوشته‌های برگزیده در مجموعه‌ کتابی به چاپ خواهند ‌رسید، افزود: بیشتر آثار ارسالی به مسابقه «دلنوشته» با موضوع ایثار و مقاومت در سه هفته پایانی مرداد ماه ارسال شده است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.