ارسال ۲۱۰ اثر به مسابقه دلنوشته ادبیات ایثار و مقاومت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري فارس؛ مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس از ارسال ۲۱۰ اثر به دبیرخانه مسابقه «دلنوشته» با موضوع ادبیات ایثار و مقاومت و تجلیل از برگزیدگان این مسابقه در هفته گرامیداشت دفاع مقدس خبر داد.

اصغر رضوانی، مدیر روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس درباره جشنواره «دلنوشته»، بیان داشت: باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت با هدف ترویج فرهنگ گرانسنگ ایثار و مقاومت و تولید ادبیات مرتبط با این فرهنگ چندی پیش اقدام به برگزاری مسابقه «دل‌نوشته» کرده بود که 15 مرداد مهلت ارسال اثر به این جشنواره به اتمام رسید.

وی اضافه کرد: در فراخوان این مسابقه اعلام شده بود که این دلنوشته‌ها نباید برگرفته از کتاب و متون باشند و در فضای مجازی هم منتشر نشده و کمتر از 1500 کلمه باشند که طی زمان اعلام شده حدود 210 دلنوشته به باغ موزه دفاع مقدس ارسال شد.

رضوانی ادامه داد: از میان 210 دلنوشته ارسال شده به باغ موزه دفاع مقدس از 30 دلنوشته برتر طی مراسمی در هفته دفاع مقدس با اهدای کمک هزینه زیارتی تجلیل به عمل خواهد آمد.

وی با بیان اینکه دلنوشته‌های برگزیده در مجموعه‌ کتابی به چاپ خواهند ‌رسید، افزود: بیشتر آثار ارسالی به مسابقه «دلنوشته» با موضوع ایثار و مقاومت در سه هفته پایانی مرداد ماه ارسال شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.