هفتمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال

0

به گزارش «فارسی مچ»  ثبت نام هفتمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال آغاز شد.

حسین واعظیان دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال افزود: بخش جشنواره رسانه های دیجیتال امسال  با هدف فراهم آوردن بستر رقابت میان تولیدکنندگان به شناسایی و ارزیابی تولیدات جدید رسانه های دیجیتال در بخش های «تارنمای اینترنتی و رسانه های برخط»، «نرم افزارهای تلفن همراه و سامانه های برخط غیر اینترنتی»، «بازی های رایانه ای و سرگرمی های دیجیتال»،« نرم افزارهای رسانه ای»، «هنرهای دیجیتال»،« پژوهش-فناوری و ایده»،« تولیدات دانش آموزی» و« بخش از نگاه مخاطب» می پردازد.

واعظیان با بیان اینکه  امسال تغییرات در جشنواره رسانه های دیجیتال خواهیم داشت، اضافه کرد: بخش “از نگاه مخاطب”، بخش جدیدی در جشنواره است که داوری آن توسط مخاطبین صورت خواهد پذیرفت. وی در ادامه با اشاره به بخش “پژوهش – فناوری و ایده” گفت: این بخش از جشنواره بصورت “کنفرانس بین المللی کامپیوتر، فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال” برگزار خواهد شد.

در پایان دبیر جشنواره و نمایشگاه رسانه های دیجیتال آخرین مهلت ارسال آثار برای شرکت در بخش جشنواره را اول آبان ماه ۱۳۹۲اعلام نموده و بیان داشت: مراسم اختتامیه جشنواره هفتم رسانه های دیجیتال و معرفی برگزیدگان در آذرماه ۱۳۹۲ برگزار خواهد شد.

گفتنی است یکی از شرایطی که امسال برای جشنواره در نظر گرفته شده است این است که تارنمای شما در دو جشنواره گذشته برنده نشده باشد برای مشاهده کامل قوانین تمامی بخش ها می توانید اینجا کلیک نمایید.

برای مشاهده متن کامل فراخوان هفتمین جشنواره بین المللی رسانه های دیجیتال اینجا کلیک نمایید.

برای ثبت نام در بخش های مختلف این جشنواره می توانید به سایت آن به نشانی www.login.saramad.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.