مسابقه پیامکی روز قدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از برگزاری مسابقه پیامکی همزمان با فرا رسیدن روز قدس توسط این اداره کل خبر داد.

حسین نیازمند با اشاره به فرا رسیدن جمعه آخر ماه مبارک رمضان که به فرمان امام خمینی(ره) روز قدس نامیده شده است، اظهار داشت: به همین منظور این اداره کل مقاله‌ای در خصوص بیت‌المقدس و روز قدس تهیه و در قالب بروشور منتشر کرد و با تهیه سئوالاتی از این مقاله مسابقه‌ای پیامکی برگزار کرده است.

وی در ادامه به موضوعات مطرح شده در این مقاله اشاره کرد و افزود: اهمیت بیت‌المقدس از نظر اسلام، جایگاه ویژه قدس در بین مسلمانان، فضائل بیت‌المقدس از منظر اهل بیت علیهم‌السلام، خطر حکومت صهیونیستی و همچنین آمریکا و انگلیس حامیان اصلی اسرائیل از مباحث این مقاله است.

مدیر روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم دفاع علمای اسلام از قدس و اعلام روز جهانی قدس توسط امام خمینی(ره)، پیام روز قدس، بیانات امام خمینی(ره) و حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در این خصوص را از جمله مطالب دیگر این مقاله عنوان کرد.

نیازمند با اشاره به توزیع گسترده این بروشور در راهپیمایی عظیم روز قدس در قم ابراز داشت: علاقمندان شرکت در این مسابقه می‌توانند برای دریافت این مقاله به پایگاه اطلاع‌رسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به نشانی www.ershadqom.ir مراجعه کنند.

به گزارش فارسی مچ، علاقه مندان می توانند پاسخ صحیح سوالات را به شماره پیامک ۱۰۰۰۳۰۲۵۱ ارسال نمایند.

وی در پایان ۱۷ مرداد را آخرین مهلت ارسال پیامک‌ها عنوان کرد و گفت: همزمان با عید سعید فطر ۱۰ نفر از کسانی که پاسخ‌های صحیح را ارسال کنند انتخاب شده و از سوی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم جوایزی به برندگان اهدا خواهد شد.

پس از قرعه‌کشی اسامی برندگان در پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره کل به نشانی ذکر شده درج خواهد شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.