مسابقه کتابخوانی راز ماندگار

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ مسابقات راز ماندگار مجموعه ای از مسابقات کتاب خوانی است که با هدف شناساندن حضرت امام خمینی (ره)،رهبر معظم انقلاب و همچنین ترویج سبک زندگی اسلامی به دانشجویان به همت مرکز امام، ولایت فقیه و انقلاب اسلامی برگزار می شود.

به گزارش فارسی مچ، این مسابقات تاکنون از کتاب های همچون راه و رسم منزل ها،نا شناخته ترین انقلاب معاصر وزندگی به سبک روح الله برگزار شده است.
پنجمین سری از این مسابقات بر پایه کتاب «رشد » نوشته علی صفایی حائری از تاریخ شنبه پنجم مرداد ماه آغاز می شود و به مدت یکماه ادامه دارد.
علاقمندان برای آگاهی از نحوه شرکت در این مسابقه می توانند به نشانی اینترنتی www.razemandegar.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.