مسابقه دلنوشته با محوریت دفاع مقدس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایرنا؛ باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت با هدف ترویج فرهنگ ایثار و مقاومت و تولید ادبیات مرتبط با این فرهنگ، اقدام به برگزاری مسابقه دلنوشته کرده است.

این باغ موزه با ارسال یک فراخوان، از تمام علاقمندان خواست تا دلنوشته های خود را با محوریت دفاع مقدس به آدرس الکترونیکی pub@iranhdm.ir و یا به نشانی میدان ونک -بزرگراه شهید حقانی – خیابان سرو -روابط عمومی باغ موزه دفاع مقدس و ترویج فرهنگ مقاومت- کدپستی ۱۵۳۶۶۱۳۱۱۴ارسال نمایند.
براساس این گزارش،‌ دلنوشته ها نباید برگرفته از کتاب و متون و کمتر از یک هزار و ۵۰۰ کلمه باشد، همچنین این دلنوشته ها نباید تاکنون در فضای مجازی منتشر شده باشد.
بهتر است دلنوشته هایی که با پست ارسال می شود، به صورت تایپ شده و در قالب لوح فشرده باشد.
مهلت ارسال دلنوشته ها ۳۰ مرداد سالجاری است و به ۳۰ نفر از برگزیدگان طی مراسمی در هفته فاع مقدس کمک هزینه سفر زیارتی اهدا خواهد شد.
آثار برگزیده در مجموعه ای به چاپ می رسد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.