مسابقه‌ اینترنتی عباس بابایی و آسمانش

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مؤسسه فرهنگی و انتشاراتی روایت فتح به مناسبت سالروز شهادت عباس بابایی نخستین مسابقه‌ اینترنتی انتشارات روایت فتح را با عنوان «عباس بابایی و آسمانش» برگزار می‌کند.

به مناسبت سالروز شهادت سرلشکر خلبان «عباس بابایی» و تقارن آن با عید سعید فطر، نخستین مسابقه‌ اینترنتی انتشارات روایت فتح با عنوان «عباس بابایی و آسمانش» به همت مؤسسه فرهنگی و انتشاراتی روایت فتح برگزار می‌شود.

به گزارش فارسی مچ، افراد علاقه‌مند به این مسابقه می‌توانند آثار خود را در قالب داستانک، داستان کوتاه و خلاصه‌نویسی از کتاب «آسمان یک، شهید عباس بابایی» را تا تاریخ ۲۲ مرداد ماه ۱۳۹۲ با حجم حداکثر ۱۰۰۰ کلمه به آدرس info@revayatfath.ir ارسال کنند.

تخفیف ۳۰ درصدی خرید اینترنتی کتاب‌ها و محصولات رسانه‌ای این مؤسسه و انتشار برترین مطلب منتخب در ویژه‌نامه الکترونیکی شماره سه روایت فتح، جوایزه برندگان شرکت کننده در این مسابقه خواهد بود.

افراد شرکت کننده در این مسابقه باید نام و نام خانوادگی، سن، تحصیلات و شماره‌‌ی تماس خود را به صورت دقیق در پایان متن ارسالی خود ذکر کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.