ثبت فراخوان هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی در شمس توس

14

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی در سایت شمس توس ثبت گردید.

به گزارش فارسی مچ، با توجه به اینکه در ابتدا فراخوان جشنواره در سایت شمس توس ثبت نشده بود برای عده ای از دوستان شبهه پیش آمده بود که این جشنواره از سری برنامه های یازدهمین جشنواره بین المللی امام رضا (ع) نمی باشد که البته ما همان جا خدمت دوستان عرض نمودیم که علت عدم درج روال کارهای اداری آن بود، هم اکنون شما دوستان و همراهان گرامی می توانید با مراجعه به سایت شمس توس، بخش فراخوان و زیر مجموعه برنامه های مطبوعاتی فراخوان هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی را دانلود نمایید.

ضمن اینکه خبر این جشنواره نیز هم اکنون در صفحه ی اصلی سایت شمس توس قرار دارد که برای مشاهده آن می توانید اینجا کلیک نمایید.

درذ صورتی که سوالی راجع به نحوه ی برگزاری، ثبت نام و … هشتمین جشنواره بین المللی وبلاگ نویسی رضوی دارید می توانید در پست پرسش و پاسخ مطرح نمایید تا در اسرع وقت با خبر شوید.

ضمن اینکه توصیه می گردد ثبت نام خود را به روزهای آخر نیندازید و سریعتر ثبت نام نمایید؛ ضمن اینکه برای اطلاع از آخرین اخبار جشنواره حتما عضو خبرنامه فارسی مچ گردید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱۴ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.