سوگواره گنبد کبریا

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مسابقه کتابخوانی «گنبد کبریا» با هدف محکومیت واقعه تخریب قبور ائمه بقیع همراه با جوایز معنوی برگزار می­شود.

مسابقه گنبد کبریا با هدف فرهنگ‌سازی کتاب و کتابخوانی و محکومیت سالروز واقعه تخریب قبور ائمه بقیع در هشتم شوال به دست وهابیت برگزار ‌می‌شود.

سؤالات مسابقه از کتاب «سوگواره گنبد کبریا» به قلم حیدرعلی جعفری طراحی شده است. این کتاب در ۱۳۶ صفحه به شمارگان ۱۰ هزار نسخه توسط انتشارت دلیل ما به چاپ رسیده است که قیمت پشت جلد ۴۰۰۰ تومان و قیمت فروشگاه اینترنتی آن ۲۰۰۰ تومان است.

علاقه‌مندان برای شرکت در این مسابقه از امروز تا نیمه شهریور مهلت دارند تا پاسخ­های خود را به سامانه پیامک مسابقه به شماره ۳۰۰۰۶۴۶۵ ارسال کنند و از جوایز این مسابقه شامل پنج کمک‌هزینه سفر به عمره مفرده، ۴۰ کمک‌هزینه سفر به عتبات عالیات و ۳۳۰ پلاک طلا بهره‌مند شوند.

قرعه کشی همزمان با میلاد امام رضا(ع) در ۲۶ شهریورماه برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وبگاه مسابقه به نشانی www.gonbadekebria.ir مراجعه کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.