جشنواره وبلاگ نویسی واجب فراموش شده

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ دبیر برگزاری این جشنواره از برگزاری اولین جشنواره وبلاگ‌نویسی واجب فراموش شده با موضع احیای امر به معروف و نهی از منکر در لارستان خبر داد.

دبیر جشنوراه با بیان مطلب فوق در جلسه با مسئولان اولین جشنواره وبلاگ نویسی واجب فراموش شده که در موسسه فرهنگی و هنری خاتم الاوصیا لارستان برگزار شد،گفت: در پی جامه ی عمل پوشاندن به این واجب فراموش شده ، مشکلات جامعه و شهرستان و بر اساس خواب مادر شهید ، و تذکر شهید ماشالله شیخی به مادر خود در خصوص سفارش همسایگان و آشنایان به احیای دوباره امربه معروف ونهی ازمنکر ، اقدام به برگزاری این جشنواره نموده ایم و امید داریم با توکل بر خداوند این مسیر را با موفقیت سپری نماییم.

به گزارش فارسي مچ، مسئول برگزاری این جشنواره افزود: اولین جشنواره وبلاگ نویسی واجب فراموش شده در مورد منکرات جامعه و احیای امر به معروف می باشد و شرکت کنندگان می توانند در خصوص تمامی منکرات و معروفات جامعه ، نقش حیا در جامعهسبک زندگی ایرانی اسلامیحجاب و عفاف بصیرت افزایی نقد و هدایت فعالیت های فرهنگی و هنری و اجتماعی روابط اجتماعی و حقوق متقابل  –  مصرف گرایی و تجمل گرایی راهکارهای ارتقای فرهنگ عمومی شهرستان لارستانحقوق متقابل زن و شوهر و فرزندان در خانواده – کرامت و عزت زن در محیط کارو اجتماع در قالب دلنوشته ، داستان ، خاطره ، مقاله ، مصاحبه ، عکس ، شعر و … در این جشنواره شرکت نمایند .

عزیز پور هدف اصلی این جشنواره وبلاگ نویسی را ورود جوانان به فضای جهانی اینترنت دانست و افزود: در این جشنواره سعی شده که موضوعات مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر را در فضای اینترنت توسعه و اشاعه دهیم.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی در کشور ما با استقبال جوانان روبه رو شده تصریح کرد: انتظار می رود در این جشنواره، جوانان حضور گسترده تری داشته باشند.

مسلم عزیز پور فرمانده بسیج شهدا لارگفت: علاقمندان می توانند تا تاریخ ۲۵ مهر ۹۲، آدرس وبلاگ خود جهت ثبت نام و شرکت در اولین جشنواره وبلاگ نویسی  واجب فراموش شده که همراه با اهدا ۶ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس می باشد به پایگاه اینترنتی www.sjavan.ir مراجعه فرمایند.

 لازم بذکر است این جشنواره به همت طرح صالحین حوزه مقاومت بسیج شهدا ، فرهنگی سپاه لار، بسیج دانشجویی دانشگاه های لارستان و دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار می شود .

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.