جشنواره وبلاگ نویسی واجب فراموش شده

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ دبیر برگزاری این جشنواره از برگزاری اولین جشنواره وبلاگ‌نویسی واجب فراموش شده با موضع احیای امر به معروف و نهی از منکر در لارستان خبر داد.

دبیر جشنوراه با بیان مطلب فوق در جلسه با مسئولان اولین جشنواره وبلاگ نویسی واجب فراموش شده که در موسسه فرهنگی و هنری خاتم الاوصیا لارستان برگزار شد،گفت: در پی جامه ی عمل پوشاندن به این واجب فراموش شده ، مشکلات جامعه و شهرستان و بر اساس خواب مادر شهید ، و تذکر شهید ماشالله شیخی به مادر خود در خصوص سفارش همسایگان و آشنایان به احیای دوباره امربه معروف ونهی ازمنکر ، اقدام به برگزاری این جشنواره نموده ایم و امید داریم با توکل بر خداوند این مسیر را با موفقیت سپری نماییم.

به گزارش فارسی مچ، مسئول برگزاری این جشنواره افزود: اولین جشنواره وبلاگ نویسی واجب فراموش شده در مورد منکرات جامعه و احیای امر به معروف می باشد و شرکت کنندگان می توانند در خصوص تمامی منکرات و معروفات جامعه ، نقش حیا در جامعهسبک زندگی ایرانی اسلامیحجاب و عفاف بصیرت افزایی نقد و هدایت فعالیت های فرهنگی و هنری و اجتماعی روابط اجتماعی و حقوق متقابل  –  مصرف گرایی و تجمل گرایی راهکارهای ارتقای فرهنگ عمومی شهرستان لارستانحقوق متقابل زن و شوهر و فرزندان در خانواده – کرامت و عزت زن در محیط کارو اجتماع در قالب دلنوشته ، داستان ، خاطره ، مقاله ، مصاحبه ، عکس ، شعر و … در این جشنواره شرکت نمایند .

عزیز پور هدف اصلی این جشنواره وبلاگ نویسی را ورود جوانان به فضای جهانی اینترنت دانست و افزود: در این جشنواره سعی شده که موضوعات مرتبط با امر به معروف و نهی از منکر را در فضای اینترنت توسعه و اشاعه دهیم.

وی با اشاره به اینکه فضای مجازی در کشور ما با استقبال جوانان روبه رو شده تصریح کرد: انتظار می رود در این جشنواره، جوانان حضور گسترده تری داشته باشند.

مسلم عزیز پور فرمانده بسیج شهدا لارگفت: علاقمندان می توانند تا تاریخ ۲۵ مهر ۹۲، آدرس وبلاگ خود جهت ثبت نام و شرکت در اولین جشنواره وبلاگ نویسی  واجب فراموش شده که همراه با اهدا ۶ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس می باشد به پایگاه اینترنتی www.sjavan.ir مراجعه فرمایند.

 لازم بذکر است این جشنواره به همت طرح صالحین حوزه مقاومت بسیج شهدا ، فرهنگی سپاه لار، بسیج دانشجویی دانشگاه های لارستان و دفتر فرهنگ دانشگاه آزاد اسلامی لارستان برگزار می شود .

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.