جشنواره وبلاگ نویسی تبیان قم

1

به گزارش «فارسی مچ» جشنواره سراسری وبلاگ‌نویسی «تبیان قم» از سوی اداره کل تبلیغات اسلامی قم برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، تبیان مرکز قم وابسته به اداره کل تبلیغات اسلامی استان قم در راستای حمایت از تولید و انتشار محتوای های دینی- فرهنگی در فضای مجازی اینترنت و همچنین توسعه وبلاگ های دینی اقدام به برگزاری جشنواره وبلاگ نویسی در موضوعات مختلف نموده است. از علاقه مندان دعوت بعمل می آید جهت شرکت در این جشنواره به بخش ثبت نام در سایت جشنواره وبلاگ نویسی تبیان قم مراجعه نمایند.

این جشنواره فرصت مناسب دیگری است تا وبلاگ نویسان و هنرمندان با مشارکت خود حرکت منسجمی در تولید و تبیین نقش مبانی دینی در بخش های فرهنگی , اجتماعی , هنری و نیز معرفی دست نوشته ها و محتوای خود به بازدیدکنندگان داشته باشند.این جشنواره  با توجه به اهمیت شبکه های اطلاع رسانی فضای مجازی در عصر حاضر و نقش خطیر رسانه های دیجیتال در انتقال مفاهیم دینی و فرهنگی و نیز توجه به اینکه وبلاگ نویسی از مهمترین ابزار توسعه و ترویج امور دینی در دنیای مجازی می باشد  ,  برنامه ریزی گردیده است.لذا از تمامی وبلاگ نویسان اعم از متخصصین و محققین , اساتید حوزه و دانشگاه , هنرمندان و عکاسان و وبلاگ نویسان شخصی برای شرکت پرشور در این جشنواره ملی , دعوت بعمل میآید.

شرکت در این جشنواره برای تمامی وبلاگ‌نویسان همچون متخصصان و محققان، استادان حوزه و دانشگاه، هنرمندان و عکاسان و وبلاگ‌نویسان شخصی آزاد است.

محورهای موضوعی:

مهم : توجه داشته باشید که حلقه وصل تمام موضوعات زیر «مسجد» می باشد و متناسب با مناسبت های اخیر بر اساس تقویم.
مسجد
ماه مبارک رمضان
امیرالمومنین علی علیه السلام
امام حسن مجتبی علیه السلام
شبهای قدر
اکرام
روزه داری
اخلاق اسلامی
سبک زندگی
مقاومت اسلامی
قدس شریف
حقوق بشر اسلامی
عفاف و حجاب

مهلت ثبت نام: ۱۰ شهریورماه
برای ثبت نام در جشنواره می توانید به سایت آن به نشانی www.blogs.qido.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.