برگزیدگان جشنواره‌های رسانه‌های دیجیتال مهدوی و خانواده

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ برگزیدگان جشنواره‌های رسانه‌های دیجیتال «مهدوی» و «خانواده» از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی تجلیل شدند.

در بخش رسانه‌های دیجیتال «مهدوی»، نرم‌افزار رسانه‌ای «مسیحیت صهیونیسم» به کوشش حجت الاسلام سیدعلی حسینی و در بخش نرم‌افزار فرهنگ و معارف مهدوی، نشان سرآمد جشنواره به نرم‌افزار «عطر گل نرگس» به کوشش موسسه فرهنگی یاسین، تعلق گرفت.

در بخش بهترین نوشتار اینترنتی مهدوی، جوایز به «روزشمار ظهور» به کوشش فرزانه شیخ، «زمزمه باران» به کوشش انیسه حسن‌نژاد و مجله‌ الکترونیک «نگاه منتظر» به فهیمه شیخ اختصاص یافت.

همچنین بهترین وبلاگ مهدوی «عصر ظهور» به کوشش امیرحسین مهدوی‌پور معرفی شد و نشان سرآمد به بهترین پایگاه اینترنتی به پایگاه «موعود» به کوشش موسسه فرهنگی موعود عصر و نشان سرآمد به موسسه ولی عصر(عج) به کوشش سیدمحمدجواد حسینی و بهترین پایگاه اینترتی به «چشم تاریک» به کوشش حمید رابعی و بهترین پورتال «صبح وصال» به پوشش حسن شمس تعلق گرفت.

در بخش خانواده در بخش هنرهای دیجیتال اثر «جدایی زیر یک سقف» به کوشش زهره محقق، «خارج از ازدواج» به کوشش شیرین سلطانی، در بخش بازی‌های رایانه‌ای به اثر «جقله و غول سرزمین تنبلی» به کوشش شهاب میرزایی، بخش نرم‌افزارهای رسانه‌ای به «خانواده ایرانی ۳» به کوشش موسسه آسمانی‌نقش فردا، در بخش نرم‌افزاری بهداشت و سلامت خانواده به اثر «فرزند صالح» به کوشش موسسه آوای مهر کوثر ایمان، بخش نرم‌افزاری در حوزه سبک زندگی و رابطه خانوادگی، نشانه سرآمد به «پنج‌تایی» به کوشش سوشیانت شیراز اهدا شد.

همچنین در بخش وبلاگ‌ها و صفحات، بهترین وبلاگ «اهل خانواده» به کوشش عقیل مصطفوی‌مجد، بهترین پایگاه اطلاع‌رسانی تنظیم خانواده به کوشش سیدعلی سلطانی‌مجد، پایگاه اینترنتی «ریحانه» به کوشش موسسه فرهنگی ـ هنری و کاربردی خیبر معرفی شدند و نشان سرآمد به دو پایگاه «ماه‌بانو» به کوشش فاطمه افضلی و «سبک زندگی اسلامی» به کوشش حمیدرضا غلامزاده اهدا شد و در پایان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مهدی قمصریان، مدیر خیریه همت با اهداء لوح، تقدیر کرد.

آئین پایانی جشنواره دیجتیال «مهدوی» و «خانواده» به همراه رونمایی از کتب فرهنگی در حوزه رسانه‌های دیجیتال ۱۵ مرداد در ساختمان فرهنگ وزارت ارشاد برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.