چهارمین مسابقه فیلمنامه نویسی کانون

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت واحد مرکزی خبر؛ چهارمین مسابقه فیلمنامه ‌نویسی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با موضوعات سنت‌های قومی و بومی، سرزمین مادری، خلیج‌فارس و موضوع آزاد برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اعلام این خبر افزود: در این مسابقه فیلمنامه‌ها در دو بخش داستانی و پویانمایی کوتاه و بلند (سینمایی) پذیرفته می‌شوند و هر فیلمنامه فقط در یک بخش از جشنواره قابل ارائه است.
محسن حموله گفت:‌ علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر به پایگاه اینترنتی www.kanoonfilm.ir مراجعه و فراخوان شرکت در مسابقه را دریافت کنند.
وی افزود: مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره تا ابتدای مهر تعیین شده است و مراسم پایانی در دی ماه برگزار می شود.
مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ادامه داد: جایزه این مسابقه تندیس جشنواره همراه با هدیه‌ نقدی ۱۵ میلیون ریالی است.
حموله گفت: شرکت کنندگان باید آثار خود را به نشانی تهران- خیابان شهید دکتر بهشتی- خیابان خالد اسلامبولی- مجتمع شهید ملک شامران- شماره ۲۶- امور سینمایی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کدپستی۱۵۱۱۶۴۷۴۱۶ ارسال کنند.

گاه شمار جشنواره :

 دریافت آثار از تاریخ ۱/  ۳ / ۱۳۹۲—

 آخرین مهلت دریافت ۱ /۷ / ۱۳۹۲—

— برگزاری اختتامیه و اعلام نتایج ، دی ماه ۱۳۹۲

وی گفت: پست الکترونیکی kanoonfilm.tolid@gmail.com نیز برای پاسخ‌گویی به علاقه مندان شرکت در این مسابقه در نظر گرفته شده است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.