چهارمین جشنواره ملی رسانه های سلامت

0

به گزارش «فارسی مچ» چهارمین جشنواره ملی رسانه های سلامت با اولویت پزشک خانواده و سبک زندگی سالم آغاز به کار نمود.

مهندس امیرحسین اسدی مسوول دبیرخانه دایمی جشنواره ملی رسانه های سلامت گفت: چهارمین جشنواره ملی رسانه های سلامت با شعار  و محوریت سبک زندگی سالم و با هدف اصلاح سبک زندگی، بسیج اطلاع رسانی عمومی در راستای فرهنگسازی و ارتقای سلامت جامعه، تسهیل تولید رسانه های سلامت، تسهیل ارتباط بین تولیدکنندگان آثار سلامت، ایجاد زیرساخت معرفی آثار سلامت و کمک در بازاریابی محصولات برتر برای چهارمین سال متوالی برگزار می گردد.
به گزارش فارسی مچ، اسدی افزود: کلیه صاحبان رسانه های دیجیتال، رسانه های مکتوب، رسانه های دیداری، رسانه های شنیداری و تبلیغات محیطی می توانند تا تاریخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۲، نسبت به ثبت نام و ارسال اثر خود برای داوری به دبیرخانه جشنواره اقدام نمایند. فرایند ثبت نام در جشنواره بصورت الکترونیک بوده و متقاضیان با مراجعه به وب سایت جشنواره به آدرس www.healthfestival.ir نسبت به ثبت نام در جشنواره اقدام خواهند نمود.
اسدی در رابطه با نحوه ارسال اثر ادامه داد: اصل اثر به همراه شناسنامه اثر باید به دبیرخانه جشنواره به آدرس تهران.شهرک غرب.خ ایوانک.وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی.بلوک آ.طبقه دهم.دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی رسانه های سلامت ارسال گردد.
مسوول دبیرخانه جشنواره در ادامه افزود: از تفاوتهای این دوره از جشنواره با دوره های قبل، حضور کشورهای فارسی زبان در جشنواره و هماهنگی پذیرش برگزیدگان جشنواره در مرکز رشد مجازی فناوری های نوین جهت استفاده از تسهیلات و ظرفیت های شرکت های دانش بنیان می باشد.
جهت دریافت اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به آدرس www.healthfestival.ir مراجعه فرمایید

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.