مسـابقه کاریکـاتور ۲۹۰مدال برای کاپیتان راجرز

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ به مناسبت بیست‌وچهارمین سالگرد حادثه سرنگونی هواپیمای مسافربری ایران، پایگاه بین‌المللی کارتون و کاریکاتور مقاومت فراخوان سـومین مسـابقه کاریکـاتور خبـری روزکـارتون​ را با موضوع «۲۹۰ مدال برای کاپیتان راجرز» اعلام کردند.

آخرین مهلت ارسال آثار ۲۰ تیر ۹۲ اعلام شده و داوری آثار در ۲۴ تیر ۹۲ انجام خواهد شد و قرار است اسامی منتخبان روز بیست و چهارم تیرماه ساعت ۱۷ در پایگاه روزکارتون اعلام شود.

هر هنرمند می‌تواند با حداکثر ۵ اثر در مسابقه شرکت کند که ابعاد طول یا عرض آن باید حداقل ۱۵۰۰ پیکسل و رزولوشن ۳۰۰ dpi باشد و فرستادن مشخصات کامل و شماره تماس هنرمند به همراه آثار الزامی است.

تکنیک اجرا در این مسابقه آزاد است و آثار منتخب طبق تعرفه روزکارتون، از صاحبان آثار خریداری می‌شوند و همچنین از هنرمندان برگزیده برای عضویت در گروه کاریکاتوریست‌های روزکارتون دعوت به عمل خواهد آمد و علاوه بر آن حق استفاده از آثار شرکت‌کننده، به هر نحو، برای روزکارتون محفوظ است.

بنابر این گزارش، دو نشانی پست الکترونیکی جهت ارسال آثار برای این مسابقه اعلام شده که roozcartoon@gmail.com و  info@roozcartoon.com است و دبیرخانه این مسابقه به آدرس تهران، خیابان آزادی، تقاطع نواب صفوی، شماره ۱۸۷، طبقه سوم  و تلفن : ۶۶۴۲۶۷۴۱-۰۲۱ اعلام شده است.

در بخشی از فراخوان این مسابقه آمده است: اکنون و در آستانه بیست و چهارمین سالگرد حادثه تلخ و جانگداز ۱۲ تیر، از همه ایرانیان دعوت می‌کنیم در بازخوانی این رویداد و یادآوری این مقطع تلخ اما مهم از تاریخ ایران زمین مشارکت نموده و با ارسال کاریکاتور، کمک کنند تا فریاد مظلومیت زنان و کودکان پرواز ناتمام ۶۵۵ ایران‌ایر را به گوش جهانیان برسانیم و خواهان درج رسمی این لکه ننگ در کارنامه‌ی دولت تروریست ایالات متحده آمریکا شویم.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.