مسابقه اینترنتی عطر نرگس

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت واحد مرکزی خبر؛ مسابقه اینترنتی «عطر نرگس» برای آشنایی هرچه بیشتر کودکان و نوجوانان با امام عصر(عج) برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی و امور بین الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گفت: علاقه مندان به شرکت در این مسابقه تا ۱۸ مرداد به پایگاه مسابقات اینترنتی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی www.kanoonquiz.ir مراجعه کنند.
محسن حموله افزود: شرکت کنندگان باید در مدت ۲۰ دقیقه به ۱۴سؤال چهارگزینه‌ای پاسخ دهند.
وی ادامه داد: در این مسابقه مخاطبان با نکاتی از زندگی دوازدهمین امام معصوم آشنا می شوند و به پرسش‌هایی برگرفته از دعای ندبه پاسخ می‌دهند .
آقای حموله گفت:‌ کودکان و نوجوانان باید گزینه صحیح مربوط به ترجمه فرازهایی از دعای ندبه را انتخاب کنند.
روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مرکز این کانون در استان کرمان برگزارکنندگان این مسابقه اینترنتی هستند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.