مسابقه اینترنتی شرح مفاهیم زیارت آل یس

0

به گزارش «فارسی مچ» ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور جشنواره مهر بیکران با موضوع زیارت آل یاسین را برگزار می کند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، همزمان با نیمه مبارک شعبان و در راستای گسترش فرهنگ رفیع مهدویت، ستاد عالی کانون های فرهنگی و هنری مساجد کشور با همکاری دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان کرمانشاه و نیز کانون فرهنگی و هنری حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام (کانون تخصصی عترت) استان کرمانشاه، دومین جشنواره مهر بیکران را با برنامه های متنوع فرهنگی مذهبی برگزار می کند.

برنامه های جشنواره:

۱- قرائت زیارت آل یس در کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور در شب و روز نیمه شعبان.

۲- قرائت زیارت آل یس در حداقل ۳۰۰۰ کانون فرهنگی هنری مساجد کشور در روزهای جمعه بعد از نماز مغرب و عشاء (از نیمه شعبان تا ۹ ربیع الاول).

۳- طرح هزاران ختم قرآن کریم از نیمه شعبان (۳ تیرماه ۱۳۹۲) تا ۹ ربیع الاول (۲۱ دی ماه ۱۳۹۲) و اهداء ثواب آن به ساحت مقدس حضرت ولیعصر (عج) جهت سلامتی و تعجیل در امر فرج آن حضرت.

۴- طرح ختم میلیون ها ذکر صلوات با نیت سلامتی و تعجیل در امر فرج امام زمان (عج).
علاقمندان برای شرکت در دو بخش ۳ و ۴ می توانند از سوم تیرماه با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی جوانان مساجد به آدرس www.javananemasajed.ir اقدام به ثبت نام نمایند و یا با ارسال پیامک (شامل: نام، نام خانوادگی، استان، شهر و اعلام تعداد ختم قرآن و یا ذکر صلوات) به شماره ۱۰۰۰۸۹۴۰۸۳۱ آمادگی خود را جهت شرکت در این طرح اعلام نمایند.

۵- مسابقه اینترنتی شرح مفاهیم زیارت آل یس
علاقمندان جهت شرکت در مسابقه و دسترسی به منبع مسابقه می توانند از ۱۹ تیرماه تا ۱۹ آذرماه (مصادف با ولادت باسعادت حضرت امام موسی کاظم علیه السلام) به پایگاه اطلاع رسانی جوانان مساجد به آدرس www.javananemasajed.ir مراجعه نمایند.

۶- مسابقه خوشنویسی از عبارات زیارت آل یس

شرایط و قوانین مسابقه:

• رشته های مسابقه شامل نستعلیق، ثلث و نسخ می باشد.

• هر هنرمند مجاز به ارسال ۳ اثر در یک نوع خط می باشد.

• کلیه آثار می بایست با احتساب حاشیه در اندازه های (۳۵*۲۵ و ۳۵*۵۰ ) بدون قاب ارسال شوند.

• نمایشگاهی از آثار منتخب بر اساس نظر هئیت داوران برگزار خواهد شد.

• بر اساس نظر هئیت داوران، به آثار منتخب هدایایی تعلق خواهد گرفت.

• به کلیه هنرمندان که آثارشان مورد تائید هئیت داوران قرار گیرد، گواهی شرکت در مسابقه اعطا خواهد شد.

• دبیرخانه جشنواره هیچگونه مسئولیتی در قبال خسارت وارد شده به آثار ارسالی را نخواهد پذیرفت و مسئولیت آثار پس از دریافت و ثبت در دبیرخانه به عهده دبیرخانه می باشد.

• دبیرخانه مجاز است از آثار ارسال شده به صور مختلف (فیلم، کتاب، عکس و …) استفاده نمایند.

** لذا از کلیه علاقمندان خواهشمند است حداکثر تا تاریخ ۱۹ آذرماه ۱۳۹۲ آثار خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی: استان کرمانشاه- سنقر کلیایی- خیابان مهدی موعود (عج)- مسجد حضرت قمر بنی هاشم علیه السلام ارسال نمایند یا آثار خود را از طریق پست الکترونیک mehrebikaran@javananemasajed.ir برای دبیرخانه ارسال نمایند.

توضیح مهم: ضوابط و شرایط شرکت در بخش های دیگر این جشنواره از جمله مسابقات حفظ زیارت آل یس، وبلاگ نویسی و …. حداکثر تا پایان ماه شعبان اعلام خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.