تمدید مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از پیک هشترود؛ مهلت ارسال آثار به مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار هشترود تا تاریخ ۰۵/۰۴/۹۲ تمدید شد.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هشترود با عرض تبریک عید بزرگ نیمه شعبان و ضمن تقدیر و تشکر از علاقمندان به دنیای مجازی و وبلاگ نویسی در حوزه ادبیات و فرهنگ انتظار و مهدویت و با توجه به استقبال پرشور و چشمگیر و بی سابقه جهت ارسال آثار به دبیر خانه مسابقه وبلاگ نویسی هشترود مهلت ارسال آثار را تا تاریخ ۰۵/۰۴/۱۳۹۲ (۱۷ شعبان ۱۴۳۴ ) تمدیدکرد.
به گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود مهلت تمدید شده ارسال آثار به مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار هشترود دیگر تمدید نخواهد شد و علاقمندان در مهلت تعیین شده آثار خود را با مراجعه به سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترودwww.hashtrod.ershad-as.ir   قسمت مربوط به مسابقه وبلاگ نویسی  ارسال نمایند.
آثار ارسال شده پس از بازبینی به داوری گذاشته خواهد شد و به آثار و نفرات برتر جوایزنفیسی اهداء خواهد شد.

Like
Like Love Haha Wow Sad Angry

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ