مسابقه پیامکی تولید ملی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت واحد مرکزی خبر؛ وزارت صنعت،‌معدن و تجارت به مناسبت دهه تولید ملی مسابقه پیامکی تولید ملی در یک جمله را برگزار می کند.

وزارت صنعت،‌معدن و تجارت به مناسبت دهه تولید ملی که از یکم تا دهم تیر تعیین شده است با همکاری رادیو اقتصاد و روزنامه گسترش صنعت، در جهت ترویج فرهنگ حمایت از تولید داخل و توجه بیشتر مردم به مصرف کالای داخلی اقدام به برگزاری مسابقه می کند.

فرهنگ ، نقش مهمی در تولید ملی ایفا می کند و باید تلاش شود تا دستگاه ها بیش از پیش توجه خود را مبذول دارند از این رو یکی از روزهای دهه تولید ملی با نام تولید ملی و فرهنگ نامگذاری شده است.
با توجه به ضرورت پرداخت به موضوع فرهنگ در مصرف کالای داخلی این مسابقه برگزار خواهد شد.
به گزارش فارسی مچ، علاقه مندان می توانند برداشت خود را از تولید ملی در قالب یک جمله به شماره ۳۰۰۰۰۳۶۳۷ پیامک کنند.
در این مسابقه ۷ روزه که از چهارشنبه بیست و نهم خرداد آغاز شده است تا یک هفته ادامه خواهد داشت به قید قرعه به بهترین جمله ها جوائز اهدا خواهد شد که بر روی سایت وزارت صنعت، معدن و تجارت به نشانی www.mimt.gov.ir قرار خواهد گرفت.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.