مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری مهر؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود گفت : اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود به مناسبت مبعث حضرت رسول اکرم( ص) و در آستانه ماه شعبان مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار برگزار می کند.

حسین ممی‌زاده افزود: بهره گیری از عنصر احساس در نهادینه کردن و ترویج  فرهنگ انتظار و  مهدویت و تبیین انتظار به عنوان عاملی تاثیرگذار و جهت بخش در زندگی فردی و اجتماعی را  از اهداف اصلی این جشنواره عنوان کرد و گفت : ترسیم زیبایی ها و جلوه های متعالی انتظار از دیگر اهداف این جشنواره است .

وی افزود: مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار دردو موضوع: انتظار و شهر من هشترود در شهرستان هشترود برگزار می شود و علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشترو آشنایی با شرایط و ضوابط شرکت در مسابقه به پرتال اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود به آدرس www.hashtrod.ershad-as.ir مراجعه نمایند.

وی افزود: شرکت در مسابقه وبلاگ نویسی محدودیت سنی نداشته و علاقمندان می توانند جهت ارسال آثار تا تاریخ سی ام خرداد به وب سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بخش مربوط به مسابقه وبلاگ نویسی مراجعه نمایند.

ممی زاده گفت : آثار ارسالی پس از بازبینی مورد داوری قرار گرفته و اسامی نفرات برتر از طریق سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و سایر رسانه های نوشتاری و مجازی به اطلاع علاقمندان خواهد رسیدو به ۳ اثر برتر در هر بخش هدایای نقدی و جوایز نفیسی اهداء خواهد شد.

وی افزود :  علاقمندان می تواندد جهت کسب اطلاعات بیشتر به دبیرخانه مسابقه در هشترود – خیابان شهید رجایی – اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  هشترود مراجعه و یا با شماره تلفن ۶۲۲۷۳۷۰-۰۴۲۴ تماس حاصل نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.