مسابقه عکاسی فیزیکی

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايسنا؛ چهارمین دوره مسابقه ملی عکاسی فیزیکی، آبان ماه امسال به همت انجمن علمی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر برگزار می‌شود.

مسابقه عکاسی فیزیکی از سال 1996 درکشور امریکا توسط «انجمن معلمان فیزیک امریکاAAPT » به طور سالیانه برگزار می‌شود. برای اولین بار در ایران انجمن علمی دانشکده مهندسی انرژی و فیزیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر، دانشکده مهندسی هسته‌ای و فیزیک سابق، در سال 1388 اقدام به برگزاری اولین دوره این مسابقه در سطح ملی و به منظور ترویج علم فیزیک و فرهنگ سازی علمی کرد.

بر اساس اعلام انجمن علمی دانشگاه امیرکبیر، تمامی علاقه‌مندان به فیزیک و عکاسی می‌توانند در چهارمین دوره از مسابقات شرکت کنند و شرکت در مسابقه برای عموم آزاد است.

همچنین برای اولین بار در مقایسه با سه دوره گذشته به منظور ترویج دیدگاه فیزیکی به جهان ساده روزمره خود، بخش عکاسی فیزیکی با موبایل به عنوان بخشی جنبی مسابقه اضافه شده است.

مهلت ارسال آثار از 31 خرداد تا 31 شهریور ماه اعلام شده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از قوانین و مقررات مسابقه به نشانی اینترنتی www.physphoto.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.