دومين جشنواره وبلاگ‌نويسی انتخابات؛ تجلی حماسه سياسی

3

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مركز بسيج رسانه ملی دومين جشنواره وبلاگ‌نويسی «انتخابات؛ تجلی حماسه سياسی» را برگزار می‌كند.

به منظور تجلی حماسه سياسی ملت بزرگ ايران در فضای مجازی‌، مركز بسيج رسانه ملی دومين جشنواره وبلاگ‌نويسی «انتخابات تجلی حماسه سياسی» را برگزار می‌كند.

از جمله محورهای محتوايی جشنواره می‌توان به التزام به قانون‌گرايی در رقابت‌های انتخاباتی، نقش كانديداها در اعتمادسازی عمومی اقشار جامعه، رعايت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، برنامه‌محوری و انتخاب كانديدای اصلح، انتخابات، نشاط سياسی و اراده ملت اشاره كرد.

دشمن‌شناسی، اقتدار ملی و انتخابات، شاخص‌های كانديدای اصلح، اخلاق رسانه‌ای، روشنگری در انتخابات، انتخابات؛ نمايش كارآمدی نظام سياسی، تجلی مردم‌سالاری دينی، نماد وحدت و عزت و در نهايت رسانه ملی و خلق حماسه سياسی از ديگر محورهای اين است.

ملاك ارزيابی وبلاگ‌ها، با شاخص‌های چهارگانه ارزيابی مسابقه وبلاگ‌نويسی‌، بررسی می‌شود كه اين شاخص‌ها عبارتند از شاخص‌های هدف‌گذاری، شاخص‌های گرافيكی، شاخص‌های محتوايی‌ و در نهايت شاخص‌های تكنولوژيكی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای كسب اطلاعات بيشتر و همچنين ثبت نام در اين مسابقه به سايت مركز بسيج رسانه ملی به نشانی www.basij.irib.ir مراجعه كنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

    • سلام بر شما
      ويژگي اصلي مسابقات وبلاگ نويسي شركت مجازي در آنها مي باشد؛ البته مهلت اين مسابقه تمام شده است به مسابقات جديد مندرج در صفحه اصلي سايت رجوع نماييد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.