دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی انتخابات؛ تجلی حماسه سیاسی

3

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مرکز بسیج رسانه ملی دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی «انتخابات؛ تجلی حماسه سیاسی» را برگزار می‌کند.

به منظور تجلی حماسه سیاسی ملت بزرگ ایران در فضای مجازی‌، مرکز بسیج رسانه ملی دومین جشنواره وبلاگ‌نویسی «انتخابات تجلی حماسه سیاسی» را برگزار می‌کند.

از جمله محورهای محتوایی جشنواره می‌توان به التزام به قانون‌گرایی در رقابت‌های انتخاباتی، نقش کاندیداها در اعتمادسازی عمومی اقشار جامعه، رعایت اخلاق در رقابت‌های انتخاباتی، برنامه‌محوری و انتخاب کاندیدای اصلح، انتخابات، نشاط سیاسی و اراده ملت اشاره کرد.

دشمن‌شناسی، اقتدار ملی و انتخابات، شاخص‌های کاندیدای اصلح، اخلاق رسانه‌ای، روشنگری در انتخابات، انتخابات؛ نمایش کارآمدی نظام سیاسی، تجلی مردم‌سالاری دینی، نماد وحدت و عزت و در نهایت رسانه ملی و خلق حماسه سیاسی از دیگر محورهای این است.

ملاک ارزیابی وبلاگ‌ها، با شاخص‌های چهارگانه ارزیابی مسابقه وبلاگ‌نویسی‌، بررسی می‌شود که این شاخص‌ها عبارتند از شاخص‌های هدف‌گذاری، شاخص‌های گرافیکی، شاخص‌های محتوایی‌ و در نهایت شاخص‌های تکنولوژیکی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین ثبت نام در این مسابقه به سایت مرکز بسیج رسانه ملی به نشانی www.basij.irib.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۳ دیدگاه

    • سلام بر شما
      ویژگی اصلی مسابقات وبلاگ نویسی شرکت مجازی در آنها می باشد؛ البته مهلت این مسابقه تمام شده است به مسابقات جدید مندرج در صفحه اصلی سایت رجوع نمایید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.