تمدید مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از پیک هشترود؛ مهلت ارسال آثار به مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار هشترود تا تاریخ ۰۵/۰۴/۹۲ تمدید شد.

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان هشترود با عرض تبریک عید بزرگ نیمه شعبان و ضمن تقدیر و تشکر از علاقمندان به دنیای مجازی و وبلاگ نویسی در حوزه ادبیات و فرهنگ انتظار و مهدویت و با توجه به استقبال پرشور و چشمگیر و بی سابقه جهت ارسال آثار به دبیر خانه مسابقه وبلاگ نویسی هشترود مهلت ارسال آثار را تا تاریخ ۰۵/۰۴/۱۳۹۲ (۱۷ شعبان ۱۴۳۴ ) تمدیدکرد.
به گزارش اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترود مهلت تمدید شده ارسال آثار به مسابقه وبلاگ نویسی ادبی انتظار هشترود دیگر تمدید نخواهد شد و علاقمندان در مهلت تعیین شده آثار خود را با مراجعه به سایت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی هشترودwww.hashtrod.ershad-as.ir   قسمت مربوط به مسابقه وبلاگ نویسی  ارسال نمایند.
آثار ارسال شده پس از بازبینی به داوری گذاشته خواهد شد و به آثار و نفرات برتر جوایزنفیسی اهداء خواهد شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.