هشتمین جشنواره سراسری فرهنگی هنری انتظار

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت میانا؛ هشتمین جشنواره انتظار( با گستره کشوری) به مناسبت نیمه شعبان المعظم سال ۱۴۳۴ سالروز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود(عج) در میــانه برگزار خواهد شد.

عبداللهی رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی میانه و دبیر هشتمین جشنواره فرهنگی هنری سراسری گفت: انتظار و مهدویت از ارکان مهم تفکر علوی است ،لذا گسترش فرهنگ انتظار و ترویج اندیشه مهدویت به عنوان عامل مهمی در جهت دهی زندگی فردی و اجتماعی از جمله اهداف این جشنواره می باشد.
وی افزود: این جشنواره در دو بخش شعر و خوشنویسی(نستعلیق ، شکسته نستعلیق ، نسخ ، ثلث ، نقاشی خط و نوآوری‌های خوشنویسی) برگزار خواهد شد.
گفتنی است مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره ۲۰/۴/۹۲ می باشد .علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفنهای-۰۹۱۴۵۸۶۸۴۰۶ ۳۳۳۴۴۴۷۲ و ۳۳۳۷۷۷۳ تماس حاصل فرمائید.
آدرس پست الکترونیکی : entezarefaraj.miyaneh@yahoo.com

برای اطلاع از قوانین هر بخش می توانید به سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی میانه به آدرس www.myaneh.ershad-as.ir مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.