مسابقه کتابخوانی در سینای نیاز

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ کتابخانه امام خمینی(ره)به مناسبت فرا رسیدن ماه مبارک رجب مسابقه کتابخوانی در سینای نیاز را برگزار می کند.

این مسابقه طی روزهای ۲۲الی ۳۱ اردیبهشت ماه در قالب ۸ سوال ۴ گزینه ای برگرفته از کتاب در سینای نیاز تالیف صمد گودرزی است و شرکت کنندگان می بایست پاسخ سولات را در قالب یک عدد ۸ رقمی به شماره ۲۰۰۰۱۸۳۷۱۳ارسال کنند.
در قسمتی از این کتاب تفاوت دعا و سوال بیان شده است و می خوانیم:کلمه دعا به معنای این است که دعا کننده نظر دعا شده را به سوی خود جلب می کند و کلمه سوال به معنای فایده و یا زیاد تر کردن آن از ناحیه مسوول است تا بعد از توجیه نظر او حاجتش برآورده شود،پس سوال نتیجه و هدف دعا است.
علاقه مندان می توانند برای دریافت برگه مسابقه طی روزهای یاد شده از ساعت ۹ الی ۱۸ به آدرس میدان امام حسین،خیابان ۱۷ شهریور،خیابان خشکبارچی کتابخانه امام خمینی(ره) مراجعه و یا برای کسب اطلاعات با تلفن ۳۳۳۵۵۲۰۳ تماس حاصل کنند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.