مسابقه وبلاگ نویسی بهشت بی نشون

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسابقه سراسری وبلاگ نویسی «بهشت بی نشون» به همت معاونت فرهنگی و بسیج وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، معاونت فرهنگی و بسیج وزارت صنعت، معدن و تجارت مسابقه سراسری وبلاگ نویسی «بهشت بی نشون» را در راستای اشاعه فرهنگ علوی و فاطمی، برگزار می کند.

سیمای حضرت زهرا(س) در روایات و قرآن، خطبه های حضرت زهرا(س)، قطعه ادبی ، داستان و شعر از موضوعات و محورهای اصلی این مسابقه است و قالب وبلاگ در بخش گرافیکی، موضوع، منبع و زمان از محور های داوری این مسابقه عنوان شده است و نام و عنوان وبلاگ باید در شأن و جایگاه حضرت زهرا(س) باشد.

لازم به ذکر است علاقه مندان برای شرکت در این مسابقه می توانند آدرس وبلاگ خود را به شماره۶۶۰۰۰۲۲۹۶ پیامک نمایند و شرکت کنندگانی که تا ۳۱ خرداد سال جاری آدرس وبلاگ خود را ارسال کرده باشند در مرحله داوری حضور خواهند یافت.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.