مسابقه وبلاگ نويسی بهشت بی نشون

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مسابقه سراسری وبلاگ نويسی «بهشت بی نشون» به همت معاونت فرهنگی و بسيج وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار می شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، معاونت فرهنگی و بسيج وزارت صنعت، معدن و تجارت مسابقه سراسری وبلاگ نويسی «بهشت بی نشون» را در راستای اشاعه فرهنگ علوی و فاطمی، برگزار می كند.

سيمای حضرت زهرا(س) در روايات و قرآن، خطبه های حضرت زهرا(س)، قطعه ادبی ، داستان و شعر از موضوعات و محورهای اصلی اين مسابقه است و قالب وبلاگ در بخش گرافيكی، موضوع، منبع و زمان از محور های داوری اين مسابقه عنوان شده است و نام و عنوان وبلاگ بايد در شأن و جايگاه حضرت زهرا(س) باشد.

لازم به ذكر است علاقه مندان برای شركت در اين مسابقه می توانند آدرس وبلاگ خود را به شماره660002296 پيامك نمايند و شركت كنندگانی كه تا 31 خرداد سال جاری آدرس وبلاگ خود را ارسال كرده باشند در مرحله داوری حضور خواهند يافت.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.