مسابقه وبلاگ‌نویسی عزم معلم،خلق حماسه

2

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از خبرگزاري دانشجو؛ چهارمین دوره مسابقات وبلاگ‌نویسی‌ باعنوان «عزم معلم، خلق حماسه» از سوی سازمان بسیج فرهنگیان برگزار می‌شود.

سازمان بسیج فرهنگیان به مناسبت بزرگداشت مقام معلم و هفته بسیج فرهنگیان، چهارمین دوره مسابقات وبلاگ‌نویسی را با عنوان «عزم معلم، خلق حماسه» ویژه فرهنگیان برگزار می‌کند.

از جمله موضوعات ارائه شده برای این مسابقه، می‌توان به معلم حماسه‌ساز، ویژگی‌ها و وظایف، فرصت‌ها و تهدیدات موجود در آموزش و پرورش در خلق حماسه‌ و نقش تفکر فاطمی در خلق حماسه اشاره کرد.

شروع‌ ثبت‌نام و درج محتوا از تاریخ 12 اردیبهشت تا 12 خرداد‌ماه سال جاری اعلام شده است. فرهنگیان علاقه‌مند پس از ایجاد وبلاگ در سامانه‌های وبلاگ‌نویسی فارسی می‌توانند در سایت www.nedayeghalam.cbo.ir ثبت‌نام کنند.

پدیدآورندگان وبلاگ، می‌­توانند به صورت گروه‌های دو نفره در این مسابقه شرکت کرده و یک‌ نفر را به عنوان نماینده وبلاگ معرفی کنند. هر فرد فقط می‌تواند یک وبلاگ در مسابقه شرکت دهد‌.

خاطرنشان می‌شود، مطالعه و تکمیل دقیق فرم ثبت‌نام ضروری است و مشخصات فردی پدیدآورندگان وبلاگ باید در محل مناسبی از وبلاگ درج شود. همچنین علاقه‌مندان باید وبلاگ خود را در رابطه با موضوع مورد نظر مسابقه تهیه کنند و یا در صورت داشتن وبلاگ با موضوعات مسابقه به روز شده باشد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

  1. باسلام خدمت شما تلاشگران فرهنگ وادب
    ایا زمان مسابقه ی وبلاگ نویسی معلم پایان یافته است مامشغول امتحانات خرداد ماه بودیم ووقت کافی نداشتیم اگر زمانش راتمدید کنید متشکر می شوم

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.