جشنواره وبلاگ‌نویسی ویژه انجمن‌های اسلامی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ جشنواره وبلاگ‌نویسی ویژه انجمن‌های اسلامی برگزار می‌شود.

به گکزارش خبرنگار فارسی مچ، جشنواره وبلاگ‌نویسی ویژه انجمن‌های اسلامی با همکاری معاونت فرهنگی اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان یزد و به همت تبیان یزد برگزار می‌شود.

جشنواره وبلاگ‌نویسی ویژه انجمن‌های اسلامی با محوریت حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی، خانواده به سبک اسلامی و ایرانی، نحله‌های انحرافی، ایثار و شهادت، عفاف و حجاب، ولایت فقیه و جنگ نرم برگزار می‌شود.

آثار ارسالی باید درباره محورهای جشنواره بوده و حداقل ۱۰ پست داشته باشند. هر کاربر تنها می‌تواند یک وبلاگ در مسابقه شرکت دهد و آثار باید به زبان فارسی ارائه شود.

کاربران تا ۲۲ خردادماه سال جاری فرصت دارند تا در جشنواره وبلاگ‌نویسی ویژه انجمن‌های اسلامی شرکت کنند. مهمترین معیارهای داوری شامل ارتباط موضوعی محتوای ارائه شده با موضوع‌های مسابقه، ذکر منبع برای هر مطلب، به کارگیری شیوه‌های نوین اطلاع‌رسانی مانند از فید و اسکریپ‌های مورد نیاز، به‌‌روزرسانی مستمر و منظم، معرفی لینک‌های مرتبط با موضوع وبلاگ، استفاده از المان‌های گرافیکی و تصاویر مناسب برای هر مطلب است.

همچنین استفاده از سوژه‌های پر اهمیت و کمتر استفاده شده (نوآوری و ابتکار)، استفاده از اسکریپت‌های مفید (استفاده بی‌رویه یا نابه جا از اسکریپت‌ها ممکن است امتیاز منفی داشته باشد)، نظرات وبلاگ، استفاده از قالب مناسب و گرافیک مرتبط (رنگ، فونت، اندازه، طرح و…)، طبقه‌بندی و موضوع‌بندی مناسب مطالب، میزان بازدیدکنندگان، وضعیت وبلاگ در موتورهای جستجو، نوآوری و خلاقیت در بخش‌های مختلف، انتخاب عنوان و توضیح مناسب برای وبلاگ و مطالب آن، معرفی وبلاگ به صورت مختصر و مفید از دیگر معیارهای داوری این جشنواره به شمار می‌رود.

اهدای جوایز به سه نفر برتر در هر موضوع خواهد بود و به تمامی شرکت‌کنندگان جوایز و لوح اهدا می‌شود.

http://www.iqna.ir/fa/news_category.php?IDMenu=80

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.