مسابقه مقاله‌نویسی با موضوع بیمه

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری فارس؛ مسابقه مقاله‌نویسی در قالب ۸ موضوع مهم بیمه‌ای با هدف ارتقای بیمه در منطقه خاورمیانه تحت مدیریت میدل ایست برگزار می‌شود.

در این مسابقه مقاله‌نویسی موضوعاتی مانند بیمه و عصر دیجیتال، چگونه بیمه اسلامی می‌تواند به بازار منطقه‌ای (منا) ارزش بیشتری بخشد، نقش راهبردی ناظران بیمه در تقویت صنعت بیمه در منطقه، آیا بیمه در خاورمیانه باید اجباری شود، آیا صنعت بیمه در منطقه منا با فقدان رهبریت جامعه روبروست؟، چگونه می‌توان با تغییرات آب و هوایی و حوادث طبیعی فزاینده در منطقه کنار آمد، جایگاه ‌ریسک سیاسی در صنعت بیمه، چگونگی تعادل بخشیدن به اهداف اجتماعی و انتفاعی در صنعت بیمه در منطقه (منا) از جمله موضوعات محوری این مسابقه مقاله نویسی است.

مقالات باید از ۱۰ آوریل تا ۱۰ جولای ۲۰۱۳ یعنی ۲۱ فروردین تا ۱۹ تیر سال ۹۲ به زبان انگلیسی و بین ۲۵۰۰ تا ۵۰۰۰ کلمه بدون در نظر گرفتن مراجع و پاورقی و در مورد یکی از ۸ موضوع بالا در قالب نرم افزار ورد، تایپ و به آدرس ann@meinsurancereview.com ارسال شود.

همچنین مقالات بر اساس محتوا، ارتباط منطقی با صنعت، سبک نگارش و گرامر توسط داوران از اعضا MICC داوری می‌شود و برای برندگان آن، هزار دلار جایزه نقدی و سفر به استانبول برای شرکت در چهارمین سمینار راهبردی MICC به انضمام یک سال اشتراک رایگان نشریه میدل‌ایست اینشورنس در نظر گرفته شده و منا اینشورنس کلوپ (Mena insurance club) برگزار کننده این مسابقه مقاله‌نویسی است.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.