مسابقه قرآنی نگاره

0

به گزارش «فارسي مچ» با هدف گسترش و تعمیق مفاهیم قرآنی در بین افراد جامعه به ویژه جوانان، مسابقه تصویرگری آیات قرآن – نگاره، به همت معاونت امور فرهنگی و تربیتی وزارت ورزش و جوانان و با همکاری شبکه 2 سیما برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسي مچ، این مسابقه در گروه‌های سنی 9 تا 13، 14 تا 19 و 20 تا 29، در سه بخش نقاشی، طراحی، گرافیک و در 12 مرحله با معرفی 12 آیه طراحی شده است.

هر یک از شرکت کنندگان باید نسبت به تصویرگری مفهوم آیه در اندازه کاغذ A4 یا A3 اقدام و در مهلت تعیین شده برای هر مرحله، آثار خود را به دبیرخانه مسابقه ارسال کنند.

مراسم اختتامیه این مسابقه یک هفته پس از آخرین مرحله مسابقه با معرفی و تجلیل از صاحبان آثار برگزیده برگزار می شود وعلاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.Negarehnama.ir مراجعه و یا با شماره تلفن های 4-22662402 تماس حاصل نمایند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.