مسابقه تجلی حماسه

2

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرگزاری دانشجو؛ سایت فرهنگی و اطلاع رسانی راسخون به پاسداشت و تبیین شعار امسال مسابقه تجلی حماسه را در بخش های مقاله نویسی و وبلاگ نویسی برگزار می کند.

از جمله محور‌های پیشنهادی برای این مسابقه، می‌توان به حماسه سیاسی، بررسی علل نام‌گذاری، چگونگی تحقق اهداف و…، حماسه اقتصادی، بررسی علل نامگذاری، چگونگی تحقق اهداف و…، بررسی آیات و احادیث در موضوعات بالا، انتخابات ریاست جمهوری پیش‌رو، اقتصاد اسلامی و اقتصاد مقاومتی و در ‌‌نهایت آسیب‌شناسی و ارائه راهکارهای مفید در زمینه‌های ذکر شده اشاره کرد. تاریخ برگزاری این مسابقه از اول اردیبهشت تا پانزدهم خردادماه سال جاری اعلام شده است.

برخی از اهداف برگزاری مسابقه، تشریح اهداف و علل نامگذاری سال بعنوان حماسه سیاسی و اقتصادی، بررسی و ارائه راهکار برای تحقق اهداف رهبری در نامگذاری سال، مشارکت وبلاگ‌نویسان راسخون و ایجاد همکاری در محیطی پویا، بالا بردن سطح آگاهی کاربران، افزایش سطح کیفی و کمی وبلاگ‌های راسخون است.

وبلاگ ها حتما باید در سامانه وبلاگی راسخون ساخته شده باشند و عضویت در سایت راسخون برای ارسال مقاله نیز ضروری است.

مهلت شرکت در این مسابقه در هر دو بخش تا ۱۵ خرداد ماه ۱۳۹۲ می باشد.

برای کسب اطلاعات بیشتر راجع به هر بخش و شرکت در آنها می توانید به سایت راسخون به آدرس www.rasekhoon.net مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۲ دیدگاه

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.