مسابقه اینترنتی حاصل عمر امام

0

به گزارش «فارسی مچ» کانون فرهنگی و هنری تبسم دانشگاه پیام نور فریمان، مسابقه اینترنتی حاصل عمر امام (ره) را برگزار می‌کند.

گفتنی است، هدف از برگزاری این مسابقه بسط و تعمیق افکار و اندیشه‌های استاد مطهری، مقابله با جنگ نرم دشمن به ویژه در فضای سایبری، بازخوانی آراء و نظریات شهید مطهری در مورد مساله حجاب و… است.

این مسابقه بصورت برخط (آنلاین) در سایت ویژه مسابقات کانون به نشانی www.tabassompnuf.com برگزار می‌شود و منبع سوالات مسابقه نیز کتاب ارزنده «مسئله حجاب» اثر شهید مطهری است.

همچنین وبلاگ اطلاع‌رسانی مسابقه نیز جهت پاسخگویی به سوالات شرکت‌کنندگان به نشانی

www.info-motahhari.mihanblog.com راه‌اندازی شده است و فایل الکترونیکی (pdf) کتاب مسئله حجاب نیز جهت دانلود در سایت قرار گرفته است.

این مسابقه با همکاری و مساعدت‌های معاونت فرهنگی و مطبوعاتی اداره کل فرهنگ‌ و ارشاد خراسان رضوی، دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد خراسان رضوی و دانشگاه پیام نور فریمان برگزار خواهد شد.

گفتنی است، کانون فرهنگی ـ هنری تبسم پیش از این مسابقات اینترنتی «حدیث غدیر» و «والفجر» را به ترتیب در سطح دانشگاهی و شهرستانی برگزار کرده است که با استقبال مواجه شده بود.

یادآوری می‌شود، این مسابقه از تاریخ ۱۲ اردیبهشت‌ماه سال جاری همزمان با سالروز شهادت استاد مطهری آغاز و لغایت ۱۴ خرداد، سالروز رحلت امام خمینی(ره) ادامه دارد.

سخن سردبیر: با تشکر از جناب آقای هادی زارع که این خبر را برای ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.