سومین دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ سومین دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز با تأکید بر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، ستاد اقامه نماز استان اصفهان سومین دوره مسابقه سراسری وبلاگ‌نویسی نماز را با تاکید بر ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در جامعه به صورت ملی برگزار می‌کند.

سومین دوره این مسابقه در شش ماه دوم سال جاری برگزار می‌شود که این مسابقه در سال جاری نیز به صورت ملی برگزار شد.

این مسابقه با محوریت نماز است و حضور کاربران و مطالب با موضوع نماز در فضای مجازی و ترویج نماز یکی از مهم‌ترین اهداف برگزاری این مسابقه بیان شده است.

لازم بذکر است، مراسم تجلیل از برگزیدگان و آئین پایانی دومین دوره مسابقه وبلاگ‌نویسی نماز در روز پنج‌شنبه، دوم خردادماه سال جاری در اصفهان برگزار خواهد شد.

یادآوری می‌شود، دومین دوره از این مسابقه با هدف ترویج و توسعه فرهنگ اقامه نماز در فضای مجازی با عنوان وبلاگ‌نویسی نماز به کار خود پایان داد.

ستاد اقامه نماز اصفهان در راستای احیای نماز، فراخوان مقاله‌نویسی بیست و دومین اجلاس سراسری نماز را نیز با عنوان «نماز و سبک زندگی» با رویکرد سلامت اقتصادی منتشر کرده است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای دریافت اطلاعات و اخبار مسابقات درباره نماز به سایت ستاد اقامه نماز اصفهان به نشانی اینترنتی www.esfehan.namaz.ir مراجعه کنند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.