خبر اختصاصی-تمدید مسابقه وبلاگ نویسی قم، حرم اهل بیت

0

به گزارش «فارسی مچ» مسابقه وبلاگ نویسی قم، حرم اهل بیت که توسط معاون فرهنگی و اجتماعی شهرداری قم برگزار می گردد تا آخر اردیبهشت ماه تمدید گشت.

پس از اعلام خبر این جشنواره در فارسی مچ سوالاتی برای کاربران مطرح شده بود که با تماسی که با آقای نصیری معاونت محترم فرهنگی و اجتماعی شهرداری قم داشتیم جزئیات بیشتری از برگزاری این مسابقه جویا شدیم که در زیر ذکر می گردد.

این جشنواره تا پایان اردیبهشت ماه ۱۳۹۲ تمدید شده است.

مسابقه وبلاگ نویسی قم، حرم اهل بیت به صورت کشوری برگزار می گردد و هیچ محدودیتی برای شرکت افراد سایر استان ها در آن وجود ندارد.

شرکت کنندگان محترم می توانند وبلاگ های خود را با موضوعات شهر مقدس قم، مساجد این شهر ( اعم از مساجد تاریخی و مذهبی همچون مسجد مقدس جمکران و … )، حرم حضرت معصومه (س) و هر موضوعی که راجع به این شهر مقدس می باشد تاسیس نمایند.

جوایز مسابقه:

به ۱۴ وبلاگ برتر جوایز نفیسی اهدا می گردد.

برای کسب اطلاع از شرایط و قوانین جشنواره می توانید به سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی قم به آدرس www.farhangi.qom.ir مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.