مسابقه کتابخوانی پیام یاس نبوی

1

به گزارش «فارسی مچ» همزمان با فرارسیدن ایام شهادت حضرت زهرا (س) و نزدیک شدن به سوگواره یاس نبوی در آستان مقدس امامزادگان و بقاع متبرکه، کتاب مسابقه پیام یاس نبوی در شرح خطبه فاطمی (ع) توسط معاونت فرهنگی و اجتماعی سازمان اوقاف و امور خیریه چاپ و توزیع خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، این کتاب دربردارنده متن و ترجمه خطبه حضرت زهرا(س) و زندگی و سیره ایشان است و توضیحات شرکت در مسابقه کتاب پیام یاس نبوی به طور کامل در پایان کتاب درج شده است.

جوایز برندگان مسابقه پیام یاس نبوی ۱۸ کمک هزینه حج عمره، ۷۲ کمک هزینه سفر به عتبات عالیات، ۷۲ کمک هزینه سفر به مشهد مقدس، ۱۱۰ قلم هوشمند قرآنی و هزاران جایزه ارزشمند دیگر است.

 

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱ دیدگاه

 1. با سلام
  وتبریک به مناسبت سال نو وتسلیت به مناسبت ایام فاطمیه(س)
  توزیع کتاب پیام یاس نبوی در آستان مقدس امامزادگان و.. نیکو است ولیکن برای آشنایی بیشتر مخاطبان با زندگانی حضرت زهرای مرضیه سلام الله علیها، شایسته است دانلود این کتاب نیز از طریق سایت اعلام و به صورت اینترنتی نیز مسابقه جریان پیدا کند.
  التماس دعا
  با تشکر
  ۲۰/ ۱/ ۹۲

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.