مسابقه پیامک ادبی خلیج فارس

0

به گزارش «فارسی مچ» معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی گفت: امکان شرکت آنلاین در مسابقه پیامک ادبی خلیج فارس در پورتال خبری اداره کل ایجاد شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، “اکبر آرمند” اظهار داشت: در این شیوه علاقمندان می‌توانند به طور مستقیم به پورتال خبری اداره کل با آدرس www.news.ershad-as.ir مراجعه نموده و با کلیک بر روی ماژول جشنواره پیامک ادبی خلیج فارس در این مسابقه شرکت نمایند.

وی افزود: شیوه شرکت آنلاین در مسابقه به منظور تسهیل دسترسی علاقمندان به شرکت در جشنواره طراحی شده است.

آرمند تاکید کرد: بهره‌مندی بیشتر از رسانه‌های الکترونیک در گسترش فرهنگ متعالی اسلامی و ایرانی و سطح پوشش دهی گسترده پیامک و همچنین امکان حضور اقشار مختلف مردم با رده‌های سنی متفاوت از ویژگی‌های این مسابقه‌ی ادبی است.

براساس این گزارش محورهای این جشنواره شامل تک‌بیت‌ها و جملات ادبی با موضوع خلیج فارس، رویاپردازی‌ها و صور خیال و سایر آرایه‌های ادبی در شعر و نثر با محوریت خلیج فارس و تاریخچه خلیج فارس، جغرافیای خلیج فارس و جملات کوتاه با الهام از اشعار و نوشته‌های بزرگان شعر و ادب درباره خلیج فارس با ذکر منبع بوده و متن پیامک ارسال شده باید تک بیت، مصرع یا جمله‌ای زیبا و تاثیرگذار باشد که برای نخستین بار آفریده شده و متن پیام باید در حد ۲۵ تا ۱۵۰ کاراکتر باشد.

علاقمندان می‌توانند متن پیـامک‌های خـود را تا چهارم اردیبهشت‌ماه جاری به شمـاره ۳۰۰۰۲۸۲۸۲۰۸۲۰۸ ارسال نموده و یا با مراجعه به پورتال خبری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی مراجعه نمایند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.