مسابقه اینترنتی عکس خانواده ایرانی

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسابقه اینترنتی ویژه ایام نوروز با موضوع به تصویر کشیدن خانواده‌ ایرانی با فرهنگ غنی اسلامی به همت بخش خانواده ایرانی تبیان برگزار می‌شود.
به گزارش خبرنگار فارسی مچ، بخش «خانواده ایرانی» تبیان قصد دارد به مناسبت سال نو و جمع شدن خانواده‌ها در کنار هم، مسابقه عکس «من در خانواده‌ام» را برگزار کند.
به سه عکس برگزیده جایزه‌ ۱۰۰ هزار تومانی اهدا خواهد شد.

مابقی عکس‌های دریافت شده در صورت داشتن شرایط لازم برای انتشار بر روی سایت تبیان نمایش داده می‌شود.

عکس‌هایی در مسابقه شرکت داده می‌شوند که با موازین اسلامی مغایرت نداشته باشند و در عین حال بیان کننده فرهنگ غنی اسلامی ـ ایرانی باشند.
موضوعات مسابقه شامل ارتباط مادر با کودک، ارتباط پدر با کودک، کودکان نیازمند حضور پدر و مادر، کنار یکدیگر، پدربزرگ و مادربزرگ چراغ خانه ما، یک جمع فامیلی باصفا، گردش کنار اعضای خانواده، دید و بازدید، بازی با بچه‌های فامیل، جوان، خانواده، شادی، خانواده کنار یک سفره ایرانی، یک بازی شاد یا ورزش کنار اعضای خانواده، همکاری اعضای خانواده برای انجام یک کار و هر موضوعی که بتواند زیبایی یک جمع خانوادگی را به تصویر بکشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به سایت تبیان به آدرس www.tebyan.net مراجعه نمایید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.