مسابقه برج آزادی از دریچه نگاه تو

0

به گزارش «فارسی مچ» فراخوان مسابقه برج آزادی از دریچه نگاه تو اعلام شد.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی در نظر دارد با مشارکت اداره کل فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش ومدیریت فرهنگی هنری منطقه ۹ و فرهنگسرای رویش اقدام به برگزاری مسابقه ساخت ماکت، نقاشی و عکس از برج آزادی ویژه دانش آموزان دختروپسرکلیه مقاطع تحصیلی نماید.

علاقمندان می‌توانندآثار خود را به دبیر خانه مسابقه واقع در میدان آزادی، مجموعه فرهنگی هنری برج آزادی و یا فرهنگسرا‌ها و خانه‌های فرهنگ نزدیک محل سکونت خود، تحویل نمایند تمامی آثار ارسالی در نمایشگاهی به معرض دید عموم قرار خواهد گرفت و به نفرات بر‌تر در رشته‌های مختلف هر مقطع، جوائز نفیسی اهدا خواهد شد.

علاقمندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با روابط عمومی فرهنگسرای رویش و با شماره‌های ۳-۶۶۶۸۸۵۵۲ تماس بگیرند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.