مسابقه اينترنتي پلی تا آسمان

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از ايكنا؛ مسابقه «پلی تا آسمان» با موضوع آشنايی با احاديث، احكام و مسائل شرعی در فضای مجازی در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

در راستای آشنا كردن عموم مردم با مسائل دينی و شرعی، مسابقه «پلی تا آسمان» با موضوع آشنايی با احاديث، احكام و مسائل شرعی در فضای مجازی در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

بنابر اين گزارش، سوالات مسابقه «پلی تا آسمان» ابتدای هر ماه در سايت فرهنگ‌سرای فردوس به نشانی  www.ferdos.farhangsara.ir قرار گرفته و علاقه‌مندان می‌توانند از طريق اين سايت به سوالات تعيين شده پاسخ دهند و در آخرين سه‌شنبه هر ماه در قرعه كشی شركت كنند.

اين برنامه شامل سخنرانی، پاسخ به سوالات شرعی و مسابقات حضوری با موضوع احاديث و معارف اسلامی است كه به جهت استقبال بسيار خوب مخاطبان در سال گذشته فصل جديد نيز توسط فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود.

يادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای كسب اطلاعات بيشتر به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلكه دوم صادقيه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات مراجعه كنند و يا با شماره تلفن 44058900 تماس گيرند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.