مسابقه اینترنتی پلی تا آسمان

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسابقه «پلی تا آسمان» با موضوع آشنایی با احادیث، احکام و مسائل شرعی در فضای مجازی در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

در راستای آشنا کردن عموم مردم با مسائل دینی و شرعی، مسابقه «پلی تا آسمان» با موضوع آشنایی با احادیث، احکام و مسائل شرعی در فضای مجازی در فرهنگسرای فردوس برگزار می‌شود.

بنابر این گزارش، سوالات مسابقه «پلی تا آسمان» ابتدای هر ماه در سایت فرهنگ‌سرای فردوس به نشانی  www.ferdos.farhangsara.ir قرار گرفته و علاقه‌مندان می‌توانند از طریق این سایت به سوالات تعیین شده پاسخ دهند و در آخرین سه‌شنبه هر ماه در قرعه کشی شرکت کنند.

این برنامه شامل سخنرانی، پاسخ به سوالات شرعی و مسابقات حضوری با موضوع احادیث و معارف اسلامی است که به جهت استقبال بسیار خوب مخاطبان در سال گذشته فصل جدید نیز توسط فرهنگ‌سرای فردوس برگزار می‌شود.

یادآور می‌شود، علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به فرهنگ‌سرای فردوس واقع در فلکه دوم صادقیه، بلوار فردوس، بعد از چهارراه مخابرات مراجعه کنند و یا با شماره تلفن ۴۴۰۵۸۹۰۰ تماس گیرند.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.