مسابقه اینترنتی صدای فاطمی فدک

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از ایکنا؛ مسابقه اینترنتی تطهیرا با عنوان «صدای فاطمی فدک» با محوریت سیره فاطمه زهرا(س) برگزار می شود.

شیوه اجرای مسابقه اینترنتی تطهیرا با محوریت حضرت فاطمه(س) و در ایام شهادت ایشان با عنوان «صدای فاطمی فدک» بر روی سایت tathira.com قرار گرفت.

در این شیوه کاربر باید خود طراحی سوال داشته باشد. سوالات این مسابقه باید از کتاب «صدای فاطمی فدک» نوشته محمدباقر انصاری و همچنین متن عربی و ترجمه فارسی خطابه حضرت زهرا سلام الله علیها ــ که لینک ذخیره این کتاب برای علاقه‌مندان قرار داده شده است ــ تهیه شود.

مهلت ارسال سوال (فاطمیه) برای این مسابقه از ۱۸ تا ۲۷ فروردین‌ماه است. گفتنی است علاقه‌مندان در طراحی سوالات به نکاتی چون مفهومی و آموزشی بودن توجه داشته باشند. شماره صفحه نیز دقیقاً ذکر شود تا صحت سوالات بررسی شود.

سوالات و لینک‌های اینترنتی در این مسابقه به هیچ عنوان پذیرفته نمی‌شود، فقط سوالاتی پذیرفته می‌شود که از منبع فوق طراحی شده باشد، همچنین جواب صحیح سوالات حتماً باید ذکر شود.
دانلود کتاب با لینک مستقیم
لینک شرکت در مسابقه

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.