چهارمین جشنواره وبلاگ نویسی مفاخر، مشاهیر و زیست و طبیعت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهارمین فراخوان جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر، مشاهیر و زیست و طبیعت آغاز شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: علاقمندان تاپایان اردیبهشت ماه امسال، برای ایجاد وبلاگ های موضوعی و تخصصی خود در زمینه های مفاخر، مشاهیر و محیط زیست، گردشگری و طبیعت استان چهارمحال و بختیاری مهلت دارند.
حیدر صادقی افزود: شرکت کنندگان تا پایان وقت اداری ۳۱ اردیبهشت، نشانی اینترنتی وبلاگ خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی شهرکرد، انتهای فارابی شمالی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان ارسال کنند.
وی گفت: این وبلاگ ها در سه بخش بهترین محتوای معرفی استان، بیشترین بازدید کننده و طراحی های نوین وبلاگ ارزیابی می شوند و به نفرات برتر هدایای نفیس اهدا می شود.
صادقی افزود: طراحان، وبلاگ نویسان اعم از متخصصان و محققان، استادان دانشگاه‌ها، هنرمندان و عکاسان و علاقه مندان در سراسر کشور می توانند وبلاگ های ابتکاری خود را در سایت میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری ثبت کنند تا در ارزیابی ها بررسی شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: وبلاگ نویسان درصورت تمایل می توانند اطلاعات اولیه شامل مطالبی درخصوص میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان را از طریق وب سایت این اداره کل ( www.miraschb.ir  ) دریافت و یا به محل مراجعه کنند.

نتایج این جشنواره خرداد ماه امسال اعلام می شود .
۳ مرحله دیگر این فراخوان از اردیبهشت تا اسفندماه پارسال برگزار شد.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.