چهارمین جشنواره وبلاگ نویسی مفاخر، مشاهیر و زیست و طبیعت

0

به گزارش «فارسي مچ» به نقل از سايت باشگاه خبرنگاران جوان؛ چهارمین فراخوان جشنواره ملی وبلاگ نویسی مفاخر، مشاهیر و زیست و طبیعت آغاز شد.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: علاقمندان تاپایان اردیبهشت ماه امسال، برای ایجاد وبلاگ های موضوعی و تخصصی خود در زمینه های مفاخر، مشاهیر و محیط زیست، گردشگری و طبیعت استان چهارمحال و بختیاری مهلت دارند.
حیدر صادقی افزود: شرکت کنندگان تا پایان وقت اداری 31 اردیبهشت، نشانی اینترنتی وبلاگ خود را به دبیرخانه جشنواره به نشانی شهرکرد، انتهای فارابی شمالی، اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری این استان ارسال کنند.
وی گفت: این وبلاگ ها در سه بخش بهترین محتوای معرفی استان، بیشترین بازدید کننده و طراحی های نوین وبلاگ ارزیابی می شوند و به نفرات برتر هدایای نفیس اهدا می شود.
صادقی افزود: طراحان، وبلاگ نویسان اعم از متخصصان و محققان، استادان دانشگاه‌ها، هنرمندان و عکاسان و علاقه مندان در سراسر کشور می توانند وبلاگ های ابتکاری خود را در سایت میراث فرهنگی استان چهارمحال و بختیاری ثبت کنند تا در ارزیابی ها بررسی شود.
معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان چهارمحال و بختیاری گفت: وبلاگ نویسان درصورت تمایل می توانند اطلاعات اولیه شامل مطالبی درخصوص میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان را از طریق وب سایت این اداره کل ( www.miraschb.ir  ) دریافت و یا به محل مراجعه کنند.

نتایج این جشنواره خرداد ماه امسال اعلام می شود .
3 مرحله دیگر این فراخوان از اردیبهشت تا اسفندماه پارسال برگزار شد.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.