تمدید جشنواره وبلاگ نویسی طلایه داران بصیرت

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از سایت مرکز توسعه وبلاگ نویسی دینی خراسان جنوبی، با عنایت به تغییر زمان برگزاری یادواره سرداران و ۱۴۰ شهید حوزه مقاومت امام رضا علیه السلام شهرستان بیرجند، جشنواره وبلاگ نویسی طلایه داران بصیرت نیز تا ۱۵ فروردین ماه ۱۳۹۲ تمدید گردید .

علاقه مندان به شرکت در این جشنواره می توانند با تکمیل فرم ثبت نام مرکز توسعه وبلاگ نویسی دینی خراسان جنوبی به آدرس ( کلیک کنید ) و دریافت کد عضویت نسبت به تکمیل فرم شرکت در جشنواره وبلاگ نویسی طلایه داران بصیرت به آدرس  (کلیک کنید ) اقدام نمایند .

یادآور می شود موضوعات وبلاگها باید حول محور های معرفی شده باشد .

جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.