جشنواره فرهنگی هنری شعار سال ۱۳۹۲

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از خبرخون؛ مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی یزد گفت: جشنواره فرهنگی هنری شعار سال ۹۲ در استان برگزار می شود.

بهرام عبدالحسینی افزود: به منظور تبیین و اشاعه فرهنگ شعار سال جدید که از سوی رهبر معظم انقلاب نامگذاری می شود، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جشنواره شعار سال را برگزار می کند.

وی اظهار داشت: اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی برگزار کننده این جشنواره خواهد بود.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی یزدیادآور شد: طراحی گرافیک، عکاسی با دوربین حرفه ای، آماتوری و گوشی همراه و پیامک محورهای این جشنواره است.

عبدالحسینی، استفاده از ظرفیت های متنوع فرهنگی و هنری برای بهره برداری رسانه ها را از جمله اهداف این جشنواره برشمرد.

ضوابط و مقررات شرکت در جشنواره

۱- آثار طراحی گرافیک در سایز دست‌کم ۵۰*۷۰ و حداکثر ۱۰۰*۷۰ سانتی‌متر با فرمت jpg  و با کیفیت چاپ به نشانی: shoar92@farhang.gov.irارسال شود. بدیهی است پس از داوری آثار و در صورت پذیرفته شدن اثر ارسالی، فایل نهایی با فرمت  tif و کیفیت چاپ دریافت خواهد شد.

۲- فایل عکس با اندازه دست کم ۲۵*۳۵ و کیفیت چاپ به نشانی shoar92@farhang.gov.ir     ارسال شود.

۳- متن پیامک به فارسی  و بین ۲۵ تا ۱۸۰ کاراکتر(بدون احتساب فاصله بین کلمات و مشخصات ارسال کننده پیامک) باشد. متن‌های خارج از این محدوده و بیت‌ها و جملات تکراری که پیش از این منتشر شده یا در سایر جشنواره‌ها حائز رتبه شده‌اند در جشنواره شرکت داده نخواهند شد. متن پیامک باید تک بیت، مصرع یا جمله‌ای زیبا و تاثیرگذار باشد که برای نخستین بار آفریده شده است.

۴- همراه همه آثار، نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام استان و شماره تماس ثابت با پیش شماره شهرستان درج شود.

داوری آثار

آثار دریافتی که حائز شرایط مندرج در فراخوان  باشند پس از ارزیابی توسط هیئت داوران، انتخاب و از نفرات برگزیده در آیین پایانی جشنواره(در اوایل اردیبهشت‌ماه ۱۳۹۲) قدردانی خواهد شد.

 جوایز برگزیدگان

به ۱۰ نفر از برگزیدگان هر رشته جوایز نفیسی اهدا و در مراسمی با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از آنان قدردانی خواهد شد. آثار برگزیده در قالب نمایشگاهی در معرض دید عموم نیز قرار خواهد گرفت.

زمان و شیوه شرکت در جشنواره

۱- علاقه‌مندان می‌توانند آثار طراحی و عکاسی خود را بر اساس شرایط مندرج در فراخوان بعد از اعلام عنوان سال ۱۳۹۲ تا پایان فروردین ماه ۹۲ همراه با مشخصات کامل به نشانی ارائه شده در فراخوان و پیامک‌های خود را با توجه به شرایط ذکرشده به شماره (۱۰۰۰۳۸۵۱۳) ارسال فرمایند.

۲- برای تمامی شرکت کنندگان حداکثر پس از ۲۴ ساعت پیام دریافت آثار به سامانه ارسال کننده ارسال خواهد شد.

وی گفت: فراخوان جشنواره در پورتال اداره کل فرهنگ ارشاد اسلامی یزد به نشانی www.yazd.farhang.gov.ir منتشر شده است.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.