برندگان مسابقه وبلاگ‌نویسی سیدالایام

0

به گزارش «فارسی مچ» به نقل از فارس نیوز؛ معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری ورامین از اعلام اسامی نفرات برتر مسابقه وبلاگ نویسی سیدالایام خبر داد.

سیداحمد احمدی در جمع خبرنگاران از اعلام اسامی نفرات برتر مسابقه وبلاگ‌نویسی سیدالایام خبر داد و گفت: مسابقه وبلاگ‌نویسی سیدالایام به مناسبت سی و سومین سالگرد اقامه نماز جمعه در شهرستان ورامین برگزار شد.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری ورامین اظهار داشت: اکنون شجره طیبه نماز جمعه ورامین با عمری ۳۳ ساله و رشدی ۱۰۰ درصدی، قدرت سیاسی و اجتماعی اسلام و جلوه‌ای از اتحاد ولایت‌مداری مردم ایران را به نمایش گذاشته و صفوف به هم فشرده اقشار مختلف به ویژه جوانان و نوجوانان، خط بطلانی بر یاوه‌گویی‌های امپراطوری خبری غرب و منافقان داخلی کشیده است.

وی افزود: این مسابقه با استقبال زائدالوصفی از سوی دانشجویان و جوانان و طراحان وبلاگ از سرتاسر کشور مواجه شد.

این مسئول با اشاره به گسترش روزافزون فضای مجازی و الکترونیکی تصریح کرد: در نهایت با داوری‌های دقیق صورت گرفته توسط داوران فنی و محتوایی بیش از ۲۷ وبلاگ به مرحله دوم این مسابقات راه یافتند.

احمدی ادامه داد: اکبر جمشیدزاده با وبلاگ ماه وارنا به آدرس www.mahevarna.persianblog.ir، مینا جمشیدزاده با وبلاگ آسمان وارنا به آدرس www.asemanvarna.blogfa.com و حسین رضایی با وبلاگ سید نماز به آدرس www.seyed-namaz1391.mihanblog.com به ترتیب رتبه‌های اول تا سوم را کسب کردند.

این مسئول عنوان کرد: همچنین مریم مرادی با وبلاگ جامع نماز به آدرس www.jamenamaz.persianblog.ir، زهره پیمان با وبلاگ نماز جمعه به آدرس www.namazjomehe.blogfa.com و وحید کرکه آبادی با وبلاگ روز انتظار به آدرس www.roozeentezar.mihanblog.com جزو وبلاگ‌های قابل تقدیر انتخاب شدند.

وی گفت: داوری محتوایی این مسابقات برعهده حجت‌الاسلام والمسلمین سیدمحسن محمودی، امام جمعه موقت ورامین و چهره ماندگار تبلیغ استان تهران، مهدی کردبچه، عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد، الهه پیامی، معاون آموزشی و پژوهشی دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین و خود بنده بود و داوری فنی توسط وحید محمدی‌یکتا، استاد فن‌آوری اطلاعات دانشگاه و مدیریت مرکز عفاف دانشگاه علمی کاربردی، غلامحسین بازیاری، استاد فن‌آوری اطلاعات و رئیس دانشگاه علمی کاربردی شهرداری ورامین، محسن ممیزی، استاد دانشگاه و مصطفی کردبچه، مسئول فن‌آوری اطلاعات دانشکده کشاورزی دانشگاه آزاد اسلامی صورت پذیرفت.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه علمی – کاربردی شهرداری ورامین از تقدیر از نفرات برتر و نیز افراد قابل تقدیر در نماز جمعه ورامین خبر داد و گفت: تقدیر از این عزیزان در اردیبهشت‌ماه سال جاری صورت خواهد گرفت.

در سایت فارسی مچ صرفا فراخوان مسابقات قرار می گیرد و سایر اخبار مسابقات نظیر تمدید، اعلام اسامی داوران، اعلام جوایز، برندگان و ... تنها در کانال فارسی مچ منتشر می شود.

پیشنهاد می شود برای مشاهده خلاصه فراخوان مسابقات و قرار گرفتن در جریان جزئیات آنها حتما عضو کانال فارسی مچ به آدرس @farsimatchir شوید.

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
لطفا صبر کنید
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.