برندگان مسابقه کتابخوانی فلسفه حقوق بشر

0

به گزارش «فارسي مچ» اسامي برندگان برندگان مسابقه کتابخوانی فلسفه حقوق بشر اعلام گرديدند.

در زير متن كامل بيانيه برگزار كنندگان اين مسابقه ذكر مي گردد:

از حضور پرشور یکایک شما عزیزان در این آزمون بزرگ کمال امتنان داریم و زحمات همه جانبه در پاسخ دهی به پرسش‌های مسابقه که بی شک نشاندهنده علاقه فراوان در اهمیت کتاب و کتابخوانی می باشد را صمیمانه ارج مي‌نهیم. پیشاپیش فرارسیدن سال نو را به همه مشتاقان دانش و دین تبریک عرض نموده و از خدای متعال آرزوی سعادت، سلامتی و توفیق روز افزون برای همه شما داریم.

جا دارد که از تأخیر بوجود آمده در اعلام اسامی نهایی برندگان مسابقه که ناشی از عوامل مختلف بود عذر خواهی نموده و امیدواریم با بزرگواری خودتان نواقص ما را ندیده بگیرید و بدینسان به همکاران ما در بخش علمی و آموزشی سایت زمینه خدمت رسانی بهتر فراهم گردد.

بدیهی است که برگزاری مسابقه با چنین عظمت، نواقص و معایب فراوانی فراروی خود دارد؛ ولی راهنمائیها و بیان نقطه نظرات انتقادی شما عزیزان که چشمان بینای کارشناسی در بخش مراجعه کنندگان سایت انجمن علمی و پژوهشی فقه قضایی هستید کمک خوبی در بالندگی روز افزون این دسته از فعالیت های علمی خواهد بود.

در این قسمت لازم است قبل از اعلام اسامی نهایی برندگان نکاتی را هم به منظور گذارش مختصر و هم در باره بیان نحوه پرداخت جوایز به اطلاع شرکت کنندگان و برندگان نهایی برسانیم:

1) این مسابقه از ساعت 11 شب 10/10/91 الی 12شب 15/10/91 به صورت آنلاین اجرا شد که ثبت نام کنندگان از طریق ایمیل ارسال شده توسط ایشان به سایت انجمن به عنوان نام کاربری و شماره مدرک شناسائی(کد ملی یا شناسنامه) به عنوان رمز ورود، توانایی شرکت در مسابقه را داشتند.

2) از میان ثبت نام کنندگان در مدت زمان یاد شده تعداد 315، توانستند در آزمون آنلاین«فلسفه حقوق بشر» شرکت نمایند.

3) بعد از بررسی پاسخ‌ها، در صد جواب‌دهی صحیح به این مسابقه از قرار ذیل مشخص شده است:1) تعداد 16 نفر موفق به پاسخ‌دهی به تمام سوالات شدند؛2) تعداد 8 نفر موفق به پاسخ‌دهی صحیح به 24 سوال شدند؛3) تعداد 12 نفر موفق به پاسخ‌دهی صحیح 23 سوال شدند.

4) پس از بررسی مدارک ارسالی شرکت کنندگان و ارزیابی آنها، تعداد 10نفر از میان کسانی‌که به تمام 25 سوال پاسخ صحیح دادند و تعداد 3نفر باقی مانده از میان تمام افرادی که بیش از 23سوال پاسخ صحیح دادند به قید قرعه انتخاب شدند که اسامی آنها در ادامه خواهد آمد.

5) در پایان لازم به ذکر است که جوایز برندگان نقدی است و صرفا از طریق حساب‌های بانکی آنان قابل واریز و پرداخت می‌باشد. به همین جهت تمامی کسانی که اسامی آنان اعلام می‌شود هرچه زودتر شماره حساب بانکی مربوط به بانک صادرات خود را به آدرس ایمیل سایت به نشاني admin@alqaza.com ارسال نمایند تا در اسرع وقت اقدام لازم صورت گیرد.

اسامی برندگان نهایی به شرح ذیل می باشد:

1) مهران رستمی

2) معصومه فریدی

3) هاشم رنجبر

4) مبارکه محمدی

5) حاجیه طلا کریمی

7) مهتاج صیاد

8) سکینه سنگانه

9) محمد حسین نصر اللهی

10) زهرا رنجبر

11) فرشاد ترکمان پری

12) احمد رستمی

13) پروین احمدی

14) مریم رستمی

سخن سردبير: با تشكر از جناب آقاي سيد محمد ظاهر محمدي كه اين خبر را براي ما ارسال نمودند.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

پاسخ دهید

*

code

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
[iphorm id="1" name="سامانه پیامک"]
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.