برندگان مسابقه دلنوشته راز چاه امیر

13

به گزارش «فارسی مچ» برندگان مسابقه دلنوشته راز چاه امیر اعلام گشتند.

به گزارش خبرنگار فارسی مچ، پس از اتمام مراحل داوری ، هیئت داوران مسابقه راز چاه امیر از بین کلیه شرکت کنندگان اسامی ۵۰۰ نفر را به عنوان افراد برگزیده استخراج نموده که چون مقرر شده بود به تعداد ۱۱۰ نفر از برگزیدگان جوایزی اهدا گردد ناچار به قرعه کشی شدیم که پس از هماهنگی های به عمل آمده با حضور نمایندگان حامیان مالی مسابقه از بین ۵۰۰ نفر یرگزیده هیئت داوران برگزار گردید که اسامی آنان به شرح ذیل می باشد .
همچنین کلیه جوایز برندگان به صورت پستی ارسال میشود.
لازم به ذکر است عزیزانی که نام آنها جزء برندگان مسابقه میباشد و در هنگام شرکت در مسابقه آدرس پستی خود را به صورت کامل صبت ننموده اند در اسرع وقت مشخصات دقیق پستی خود را به ایمیل info@ghadiresf.ir و یا شماره پیامک ۳۰۰۰۶۹۷۲۷۹ ارسال نمایند.
جوایز برندگان این مسابقه شامل لبتاب،تبلت،دوربین عکاسی،گوشی تلفن همراه،گیرنده دیجیتال،پک نرم افزاری، پک کتاب و سیمکارت، ست لباس ورزشی و فلش مموری میباشد.

برای مشاهده اسامی برندگان می توانید به سایت جشنواره به آدرس www.ghadiresf.com مراجعه نمایید.

فارسی مچ در شبکه های اجتماعی           

سایت فارسی مچ صرفاً اخبار مسابقات اینترنتی را انتشار می دهد و هیچ دخالتی در هیچ یک از مراحل برگزاری هیچ مسابقه ای نداشته و مسئولیتی نسبت به مسائل مرتبط با مسابقات درج شده نظیر برگزاری، داوری، جوایز و ... ندارد. درج خبر مسابقات به معنای تایید آن ها از جانب فارسی مچ نمی باشد.

گفتگو ها۱۳ دیدگاه

  1. سلام ولی آخه پیگیری هم شد نرسیدببخشیدا ولی اگه پیاده هم بود تاالان میرسیدآقای سردبیرآخه حداقل بدونیم جیه تا…………

  2. واقعا براتون متاسفم که بااین کاراتون فقط بعضی هاروامیدوار میکنید من که از حقم نمیگذرم که جایزموندادیدبه خدامیسبارمتون حالا هم مهم نیس که این روجز نطرات بدارین یا نه مهم اینه که ب خودتون بیایدبهونتون آدرس بود ک دادایم بابااین قزوین خراب شده مگه کجاست که نمیفرستید حقا ک دارید خسیسی خودتونو نشون میدید

    • دوست گرامی
      ما تنها خبرهای مسابقات را منعکس می نماییم و روند برگزاری مسابقات به ما مربوط نمی شود با مسئولین مسابقه تماس حاصل نمایید.

پاسخ دهید

خبرنامه رایگان پیامکی
با عضويت رايگان در خبرنامه پیامکی، اخبار مسابقات ويژه به صورت پيامك براي شما ارسال مي گردد.
هزينه ارسال هر پيامك رايگان مي باشد و توسط حاميان پرداخت مي شود.
کانال فارسی مچ
کانال تلگرام فارسی مچ

چرا عضو شوم؟

1. دریافت لحظه ای مسابقات

2. دریافت مسابقات ویژه

3. مشاهده برندگان و جزئیات مسابقات

4. خودتون عضو شوید و ببینید
کانال فارسی مچ

💵 5 جایزه نقدی 20000 تومانی
💶 2 جایزه نقدی 50000 تومانی
🍕 کد تخفیف خرید غذا
🏪 کد تخفیف رزرو هتل
⏳ فقط تا ساعت 12 چهارشنبه فرصت باقیست.